Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van annyi angol tanulós...

Miért van annyi angol tanulós hülye reklám?

Figyelt kérdés
Mindennap látom ezen az oldalon "angol tanulás forradalma" 99.9 százalék egy nap alatt megtanul angolul ezzel a csodás módszerrel" és ilyenek a képek meg random civilek a fejükön valami még kicsit sem igazinak tűnő szerkezettel. miért reklámozzák a kamut? Még a hülye is tudja hogy nem lehet egy nap alatt folyékonyan angolul megtanulni...

2016. júl. 15. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
az oldal színvonalát képviseli a kigyúrt vén szakállas fassal együtt...
2016. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Más oldalakon is van angol tanulós hülye reklám. Egyik hír oldalon, nem emlékszem hogy melyiken volt írtak róla miért vannak ezek angol tanulás,gyuros,fogyokurás, .... növelő reklámok oldalokon.
2016. júl. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tölts le egy reklámblokkolót, és nem fogod többet látni.
2016. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért van ennyi reklám, mert pénz van benne.


Ezen kívül azért van ennyi angol tanulós reklám, mert kis hazánkban viszonylag sok az olyan ember, aki nem tud angolul. Ha többen tudnának angolul, akkor nem lenne ekkora igény a tanulására és kevesebb lenne a reklám is, akár hülye & kamu reklámokról, akár valódiról van szó.

2016. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én arról beszélek hogy a hülye se venné be hogy egy nap alatt megtanul angolt. Akkor miért próbálkoznak egyébkén régebben volt hogy a gyerek fejét rá photoshoppolták kb 20 éves kigyúrt testre azon nagyot röhögtem viszont :D annyira bűzlenek ezek a kamutól.
2016. júl. 15. 08:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak angoltanulás kapcsán vannak ilyen reklámok. Az emberek hiszékenyek, szinte bármit el lehet adni nekik, a brain turbo angoltól a fogyókúrás csodaszerekig és az örök élet titkáig.:-) A google pedig tudja, mire szoktál rákeresni, és ennek megfelelően dobálja fel a reklámokat, ha utazási oldalakat böngésztél, akkor többségében utazási reklámokat fogsz látni, ha nyelviskolát kerestél, akkor meg ezt.
2016. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az érdekes mivel soha nem kerestem nyelviskolákat de ezzel tömi tele a böngészőmet... De ki az aki bedől neki? ordít róla hogy kamu az egész.
2016. júl. 15. 08:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért, a mágneses karkötőket, csodakrémeket, vagy akár az 5 ezer forintos "eredeti" márkás cipőket, táskákat stb is nagy mennyiségben lehet eladni.:-) Az internet tartalmának legalább 90%-a szemét, használni kell azokat a bővítményeket, amik legalább egy kis részét kiszűrik.
2016. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
érdekes sose kerestem utazással kapcsolatba semmit mégis nyomja nekem is...igényesebb oldalak ezeket a szrokat nem tűrik meg...ilyen puruttya stílusú fullkamu szinte egyik oldalon sincs csak ezen...
2016. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát ja gyakorikérdések helyett lehetne gyakorireklámok xD
2016. júl. 15. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!