Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak a 10-12eve...

Csak engem zavarnak a 10-12evesek?

Figyelt kérdés

Allandoan kinevetnek meg oda uvoltik a nevemet (termeszetesen csak barati korben).A masik zavaro tenyezo amikor le fogyatekosoznak. Lehet ,hogy nem vagyok egy Hawking ,de azert megis tapasztaltabb lehetek mint ok. Nem is zavarna ,hogy cigiznek ,de mert gondoljak azt hogy ok olyan okosak? Lehet hogy nincsenek koztunk nagy generacios kulonbsegek ,de azert az en korosztalyom meg halgatott pl. Akont sokat jartunk jatszoterre stb..Tisztaban vagyok vele ,hogy mi is sokat telefonozunk ,de azert kicsit mas volt a gyerekkorunk.

15/f lassan 16


2016. júl. 18. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt gondolom a 15-16 évesekről is.
2016. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Inessential ***** válasza:
52%
Te is ugyanaz a korosztály vagy.
2016. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 vagyok, Én a nagyobbakkal szemben nem teszek ilyet. Észrevettem, hogy a kortársaim egy része ilyen szemtelen, de nagyrészt nem ilyenek, szóval ne beszéljünk itt "elcseszett generációról". Viszont minden korosztályban vannak ilyen emberek is... És haladunk a korral, szóval elkerülhetetlen a telefonozás és az egyéb dolgok...
2016. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eznemlényeges ***** válasza:
40%
Egy atyai tockos senkinek sem árt.
2016. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van, hogy amikor a gyerek felsős lesz (11-12) kap egy telefont, hogy a szülők tudják, hogy hol van, nem rabolták-e el (mert azért illene már egy ennyi idősek egyedül közlekednie, persze csak akkor,ha nem kell a város másik végébe utaznia) , de akkor se a legújabb kütyüt, mert eléggé lehangoló amikor megyek a folyosókon az iskolában és ülnek sorban a padon vagy a földön és nyomkodják... A lányok bikinis fotókat raknak fel facebookra/instagramra/snapchatre a fiúk pedig energiaitalos/cigis képeket. A szülők egyedül elengedik őket a plazába, akár este 8-ig is és nem beszélve arról, hogy kirívó ruhákat vesznek nekik (lányoknál pl.: szaggatott farmer, fiúknál pl.: buda fckn' pestes pulcsi) Én ennyi idősen a H2O-t (sellős sorozat) néztem és olvastam a hozzá tartozó könyveket, újságokat emellett lovagoltam, úsztam és az első komolyabb telefonomat is csak.1,5 éve kaptam meg. Szerintem nem tudják,hogy mekkora annak a veszélye, hogy minden pillanatukat felteszik a netre és, hogy hogyan öltözködnek (főleg a lányok). Engem is lehetne kritizálni, hogy a nálam 10 évvel idősebb ember nem azt csinálta ennyi idősen mint én most, de engem a szüleim tájékoztattak. Elmondták az internet és a világ veszélyeit. Ez azt jelenti, hogy néha szenvedtem, mert nem csináltam azt, amit szeretnék, de visszagondolva nagyon jól megvoltam és amit a szüleim jónak láttak megkaptam. És szerintem ez az "elrontatt fiatalság" nem a mi, gyerekek "hibánk", hanem a szülőké.

Visszatérve a kérdésre, engem is tudnak zavarni (főleg, ha visszaszólnak,mert azért az a pár év is nagy különbség tud lenni).

15/l

2016. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20 éves kor alatt az emberek többsége ilyen
2016. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért jobb a korosztályod, mert hallgattatok Akont? Csak én nem értem az összefüggést?

Amúgymeg ti is ugyanolyanok vagytok mint ők. Még te sem tudsz semmit az életről és nem vagy bölcsebb mint ők. A gyerekkorod meg azért volt más, mert te a számítógép előtt ültél, ők meg a telefont nyomkodták. Ugyanaz a kategória vagyrok

2016. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen kicsit igazad van, mert mostanában sajnos nem tisztelik a kisebbek a nagyobbakat, hiába kedves az ember velük és nem bunkó :( Én 10 éves koromban majd beszartam, ha egy 15 16 éves egyáltalán hozzám szólt, de a 13-14 évesek is nagyoknak tűntek, és tök tiszteltem is őket. De az is igaz, hogy a fiatal generáció, a mostani 8-tól simán a 18 évesig el van cseszve, akárki akrmit mond. Mert hát mindig is lesznek kivételek, vannak is, de azért... Te sem vagy különb nagyon... :)
2016. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 eznemlényeges ***** válasza:
Ja a mi generációnk szinte teljesen elvan cseszve. Páran megszületnek elcseszetnek, befolyásolnak pár embert, ők is ellesznek cseszve, akik meg nem illeszkednek be, azokat kirekesztik, s így ők is ellesznek cseszve egy idő után, bár páran tudják tartani magukat. A szüleink is hibásak, de főleg mi, elcsesztük a saját generációnkat.
2016. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem mindedjik kedves kerdezo. en nem teszek ilyeneket nem is allok szoba veluk ugyanis kislanynak tartanak pedig ok se valami "nagyok"
2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!