Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi legyen az olvasók neve?

Mi legyen az olvasók neve?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ír online egy sztorit, és el szeretné nevezni a követőit. Ötletek? Olyan kéne ami egyedi, és cuki. Pl:csillámkák, eccavúk stb. De ezek már foglaltak
2016. júl. 18. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

látom titeket sem az eszetekért szeretnek...

eccavúk...


"olyan hülyék akik az én hülyeségeimet olvassák"

lehet kicsit hosszú, de lehet van rá másik szó...

"idióták"


23F

2016. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos érdekes és egyedi sztori lesz, ha még ezt sem tudja önmaga kitalálni! :-)
2016. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ha ír egy sztorit, akkor csak elég kreatív a név kitalálásához... (amúgy érdekelne a blog, ellinkeled légyszi?)

Én tutira drágaságoknak vagy drágaszágaimnak nevezném őket :D Vagy ha van valami jellemző dolog a sztoriban (pl mindenki folyton almát eszik vagy sört vedel) akkor lehetnének almácskák vagy söröskorsók :D Nem feltétlen cukik, de hát na. Legyetek kreatívak, az a jó, ha csuklóból jön neki az ilyen.

2016. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tököm az az eccavú? Milyen nyelven van?
2016. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4:

80-100 körüli IQ + ló + szarv - helyesírási szótár = eccavú


23F

2016. júl. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát énsem tudom hog jött az eccavú..........és az íro sem valami kreatív tehát nem én tehetek róla. de mostmár a csodálatra méltó kreativitással rendelkező ismerősöm kitalált egy fenomenális és helyesen írt nevet. de azért kössz az ötleteket!! :)
2016. aug. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!