Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 25 éves múltam és úgy érzem...

Róbert dávid kérdése:

25 éves múltam és úgy érzem nem kellek egy nőnek se miért van?

Figyelt kérdés
Eddig 1 kapcsolatom volt azis tartott 1 hétig azért szakítottunk mert nem volt azzal meg elégedve hogy én keveset járok el ide oda vele.igazából már lett volna pár lehetőség nőknél nekem de nem használtam ki mert félénk vagyok.úgy érzem hogy nem vesznek tudomást rólam vagy mintha nem vennének észre engem.probáltam már társkereső oldalakat ott se nagyon jött össze semmi mert vagy fizetős volt az oldal vagy pedig vissza se írt a csaj , rossz kedvem van emiatt hogy tudnék változtatni rajta?
2016. júl. 19. 17:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a külsőmmel szerintem nincs gond , én legalábbis nem tartok vele semmi bajt lehet a nők máshogy látják
2016. júl. 19. 17:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, nem ismerünk. Ha a külsőd rendben, akkor nyilván a viselkedésed, a személyiséged, a modorod a gond. De olyat kérdezz erről, aki jól ismer téged.
2016. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs vèletlenül bánat fejed?
2016. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nővérem barátjának 25 éves koráig nem volt barátnője. Mióta összejöttek, majdnem másfél év eltelt, de ennél jobb kapcsolatot még sose láttam.

Ne add fel a reményt, bármikor jöhet egy lány, akivel megfeleltek egymásnak. :)

2016. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"azért szakítottunk mert nem volt azzal meg elégedve hogy én keveset járok el ide oda vele"


Ha nem foglalkozol a partnereddel, ne csodálkozz.

2016. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 fordítva nem kellene így lennie? Ha elrángat olyan helyekre a csaj, ahol én nem érzem jól magam, akkor én vagyok a hülye, hogy megyek és azért is mert nem érzem jól magam.
2016. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pont ezaz mindig az volt amit ő akart, és rángatott el olyan helyekre ahova én nem akartam menni, vagy épp a sok embert nem bírtam elviselni
2016. júl. 19. 19:34
 8/8 A kérdező kommentje:
foglalkoztam én vele eleget :)
2016. júl. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!