Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lakótársam ellopta a pénzeme...

A lakótársam ellopta a pénzemet. Tudom hogy ő volt, csak nem tudom bizonyítani mit tehetnék?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egy 31 éves faszival vagyok egy szálláson. Zűrös ember, ült is már... 3-an vagyunk az albérletbe, barátnőm, én, ő. Ők ketten egy helyen dolgoznak és a melóhelyen folyamatosan kibeszél, szid a hátam mögött. Egyszer azt mondja, hogy tetszek neki, két nap után meg ismét szid. Felém csak is normalisan viselkedik, ölelget, tálcán hozza be nekem a kaját stb. Tegnap észrevettem hogy eltűnt 20 000 ft-om, senki se volt nálunk, nem raktam el, nem költöttem el, nem is hagyhattam el mert a borítékba volt a többi huszasom mellett. Most sétáltunk ketten, be volt rugva és azt mondta, hogy zavarja hogy eltűnt a pénzem és azt akarja hogy vissza jusson hozzám. Azt mondta, hogy látja a tekinteteket, meg hogy összesúgunk stb, és hogy oda akarja nekem adni. Utána mentegetőzött hogy ő sose lopna meg senkit. Amikor elmondtam, hogy nincs meg a pénzem, furcsán viselkedett hülyeségeket beszélt meg látszott rajta hogy ideges és az elmúlt napokban teljesen szerény meg visszahúzódó volt... egyébként teljesen hülyének néz, folyamatosan le autistáz, meg életképtelennek tart, szerintem ezért volt ennyire bátor az előbb, nem csak a pia miatt. Azt gondolja, hogy nem vágom le még így se hogy mi is van, de nem ismer. Ha a főnöke ezt megtudná, repülne a munkahelyről és a szállásról úgyszintén. Barátnőm holnap ezt a beszélgetést el akarja mondani a főnöknek, de szerintem ez még kevés. Ez nem bizonyít semmit. Mit tegyek? Mi a véleményetek a helyzetről?
2016. júl. 19. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A t.köm maradna egy ennyivel idősebb faszival egy légtérben, miért nem kanokkal lakik albérletbe, mit keres egyáltalán 20 éves lányokkal egy lakásban, hogy került oda közétek ?
2016. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eltűnt pénz miatt is szóljatok a főnöknek, meg amiatt is, hogy paterolja el a lakásból ezt a vén faszit a saját korosztályához . Hát micsoda dolog ez, hogy egy 31 éves, vén priuszos, lopós, alkoholista és fiatal lányokkal lakik aztán még neki áll följebb + ott pofátlankodik is ! Megvárod amíg nagyobb baj történik, át megy agresszívba, megver vagy megerőszakol ?! Én nem várnám meg a helyedben .
2016. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz tenni semmit. Ez volt a te tanulópénzed, vond le a tanulságokat (van bőven, ugye? hogy jut eszedbe egy börtönviselt emberrel összecuccolni?) és legközelebb majd okosabb leszel.
2016. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjátok el a főnöknek,azt is hogy ölelget stb... Hátha kidobja. De tényleg egy férfi mit keres egy lakásban 2 lánnyal? :/
2016. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Visszalophatod ha biztos vagy benne hogy ő volt.
2016. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lopd vissza és ne borítékban tartsd a pénzed idegenek között.
2016. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!