Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szervezite a munka utáni...

Hogy szervezite a munka utáni kevés szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Hazáérni mondjuk este 6-ra,de 5-kor meg kelni kell. Akarok pihentető 8 órát aludni,akkor 9-től aludni kéne,de mondjuk előtte szerek tvzni, lustálkodni akkor nyolckor irány az ágy és hattól két órát voltam otthon. Jó lenne mondjuk napi 20 percet takarítani, de kaját még nem főzött az ember, nem volt boltban és még nem is vasalt. Hogyan lehetjol beosztani azt a kevés időt??
2016. júl. 20. 04:04
 1/6 anonim válasza:
Én sehogy minél elöbb váltani is fogok minden nap 12 órázok. Kezdem én is unni már hogy nincs az embernek ideje semmire.
2016. júl. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És még nincs is gyereked :)


Én úgy főzők (vagy nem főzök) hogy gyorsan elkészüljön az étel vagy hogy ne kelljen ott állni mellette. SZóval munka után eszek, aztán netezek és alszok.


Takarítani és bármi más egyebet csak szabadnapokon szoktam. A nyolc óra alvás sajnos felejtős.

2016. júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat dolgozol. Én 7-kor ébredek és 17, 17.30 otthon vagyok. Keress közelebbi munkahelyet vagy ahol tényleg 8 óra munka van.
2016. júl. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak úgy megy, ha nem akarsz minden nap mindent, mindig ugyanúgy csinálni.


Nem kell minden nap 20 percet takarítani, de lehet, hogy hétvégén egy órát is kell helyette.

Nem kell minden nap főzni, de akkor lehet, hogy van olyan este, amikor hideget esztek, vagy rendeltek.

Nem kell TV-zni minden este, mert előfordulhat, hogy helyette társasozni akarsz, barátokkal találkozni, vagy olvasni, beszélgetni...

És nem fog sikerülni minden nap pihentető 8 órát aludni. Van ilyen. Mindenkinek ilyen.

2016. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Akkor egyik este takarítasz kicsit, másik este meg lustálkodsz többet. Annyira ez nem agysebészet, hogy ne bírd egyedül megoldani 2 óra "megszervezését" (még a szó is nevetséges ebben az esetben)
2016. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha így élnék, akkor soha nem szűnne meg ez a rabszolgasors, és még csak esély se lenne rá.


hazaérek 6ra, akkor 1 óra alatt főzés másnapra, 7-22ig meg vállalkozásom építése, fejlesztése. Aludni meg pihenni majd alszom és pihenek a sírban, vagy ha majd milliomos leszek, Tv és lustálkodás felesleges időpocsékolás.


Nem egy sz@ros rabszolgaként akarom leélni az egész életemet, ahol évente van 20 szabadnapom és azt is más osztja be, + évente 1800 órát kell olyan helyen és olyan emberek közt töltenem akik 90%a egy fogyatékos idióta 8nem orvosi értelemben)

2016. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!