Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fene ütött ezekbe a nőkbe?

Mi a fene ütött ezekbe a nőkbe?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem vonatkozik mindenkire! Manapság már több, mint négy éve élek Nyíregyházán. Egy kicsi faluból jöttem ide tanulni, az első évben, kb. négy évvel ezelőtt még minden rendben volt a csajokkal. Na jó ez túlzás, :) de azért egyébként igen.


Egy jó ideje nem merek gyalog kimenni az utcára, mert öt perc alatt felhúznak ezek az idóta, fogyatékos nők! Az ember ugye közlekedik a járdán arrébb megy embereknek, illem stb. Manapság bejöttek ezek a nagy tégla okos ipodok, meg a franc tudja, hogy milyen okos telefonok. És egyszerűen nem lehet elmenni a járdán úgy, hogy valami fogyatékos nőszemély ne jönne szembe velem és ne lenne benne a feje a nyakáig abban a k..va telefonban! Persze az ilyen néma egy centit sem menne arrébb, nem is látja, hogy ki ön vele szembe, ha mégis rádnéz még felhúzza a szemöldökét, meg flegma pofa. Komolyan mondom, ha még egyszer meglátok egy ilyen idiótát én felrúgom úgy hogy kipereg az összes foga a nyomoronc kúvájának!


És nem tudom, hogy honnan a fasz.mból de tele vannak pénzzel tizenévesen, meg am a huszon, sőt harmincas korosztálynál is láttam ezt a hülye idealizmus, vagy stíus, hogy táska a könyökében, napszemcsi, meg nyomdossa azt a sza.rt ami a kezében van! A legjobb, amikor mindezt biciklizés mellett csinálják, és mennek azzal a szarral, és egy kézzel kormányoz, másik kezébe ott van az a szar tégla és úgy közlekedik, és még te menjél arrébb, hogy szegény fogyatékos el ne essen, mert akkor letörik a műkörme, annyira irritálnak az ilyenek. Én nem hiszem el, hogy ennyire fontos emberkék, hogy ne tudjanak normálisan menni az úton, nagyon idegesítő dolog, és szerintem nadzolásból direkt csináljék.


2016. júl. 22. 01:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

"ha még egyszer meglátok egy ilyen idiótát én felrúgom úgy hogy kipereg az összes foga a nyomoronc kúvájának"

De értelmes vagy. A te fajtádnak inkább nem is kéne emberek közé menni.

2016. júl. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Télleg mit számít, ha felhúzza a szemöldökét vagy káromkodik egy sort magában, miután a saját maga hülyesége végett majdnem orra esett?


Ettől te nem leszel kevesebb, ő meg pláne nem lesz több. Nem nagyon számít a véleménye, főleg akkor nem, ha tudom róla, hogy a maga kis csökött módján rosszul látja a helyzetet.


Nem tudom milyen környéken laksz, de remélem, hogy a legtöbb nő ott nem bír ilyen attitűddel. Nálunk szerencsére nem így van.


[nem vagyok gyűlölködő, jobb szeretem a taoista semlegességet, magyarán figyelmen kívül hagyom]

2016. júl. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%

2-es: "attitűddel".... Te is egy újabb félkegyelmű vagy, aki divatmajmolja még a szavakat is! Egyen majom!


Kérdezőnek teljesen igazat adok, még ha bizonyos mértékben durván is fejezte ki magát. A durvaságot ugyanis nem preferálom, de alapjáraton teljesen igaza van!

2016. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

#2: "[nem vagyok gyűlölködő, jobb szeretem a taoista semlegességet, magyarán figyelmen kívül hagyom]"


Ez bölcs volt. 😏


#3: "2-es: "attitűddel".... Te is egy újabb félkegyelmű vagy, aki divatmajmolja még a szavakat is! Egyen majom! "


Mert a te szó kincs kimerül 5 szóba ,attól még mások írhatnak normális dolgokat. Bullshit. 💩😐


#Kérdező:


Java részt egyet értek veled ,de ez a "Komolyan mondom, ha még egyszer meglátok egy ilyen idiótát én felrúgom úgy hogy kipereg az összes foga a nyomoronc kúvájának!" rohadt durva volt! Ilyet ne csinálj! F-KÉNT ÍROM.


Egyébként én is ismerek sok libát és az ilyeneket inkább etettem ,meg minden. Jók lesznek ürítő tálkának ,ha már elkap a kangörcs és másra úgysem hasznosak -értelmi szintjüket tekintve-. 😎

2016. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ha letudnád írni vagy egyáltalán megtudnád fogalmazni, hogy mire gondolsz lehet nem is válaszolnék.


Megfogalmazhatnám tájparaszt nyelven is, ahogy neked kényelmes de ez illet most ide, hogy enyhén fejezem ki a véleményem -nem pedig neki ugorjak egy kommentnek egy szó miatt-. [+ nem jutott más az eszembe, te hogyan fogalmaztad volna meg ezt a mondatot, kíváncsivá tettél]


A kérdező leírásával pedig nincs bajom, szerintem felettébb vicces volt. Átadta azt, ahogyan ő látja az egészet..

2016. júl. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#5:


Ezt kinek írtad?

2016. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3#-asnak de ez a topic nem erről szól, nem szeretnék többet ideírni, ha nem a témához vág.
2016. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7: Köszönöm a választ ,csak azért kérdeztem ,mert nem voltam vele tisztába ,de köszi még egyszer.
2016. júl. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a nők csinálnak ilyet. Én millió tizen-huszonéves fiút látok így mászkálni. Nem tudom, hogy te miért csak a nőket emelted ki, mint a probléma forrását, de a férfiak közt is ugyanannyi telefonzombi van.
2016. júl. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kérdező egyszerűen csak szexuálisan frusztrált és igazából mindegy, hogy kibe, csak bele tudjon kötni.
2016. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!