Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éhezek. Hova fordulhatnek...

Éhezek. Hova fordulhatnek segítségért?

Figyelt kérdés
Negyedik napja nem eszem. Anyut egyedül temettem el 2 hete, mivel segitsegem nem volt. Alberlet kifizetve, de nem maradt semmim. Probalkoztam az onkormanyzatnal, de elhajtottak. Nem adnak segelyt. Ha roma lennék, akkor biztos kapnék, de igy eselytelen. Legyszi tippeket adjatok hova tudnék még menni, mert csak 2 het mulva kapok fizetést es nem tudok kolcson kerni. Mit lehet tenni ilyenkor?

2016. júl. 22. 10:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
19%
Ha csak ezen múlik, mondd, hogy roma vagy.
2016. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%
Keress alkalmi munkát a környéken pl napszám, fűnyírás, kaszálás
2016. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2 Dolgozom és sajnos nem engednek csak úgy el szabira. Raadasul nő vagyok, így nehezebb lenne ilyen alkalmit találnom. De köszönöm a tippet.
2016. júl. 22. 10:19
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

rokonokkal, barátokkal mi a helyzet?


23F

2016. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
Nincs senki ismeősöd?
2016. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom hol élsz, de szoktak lenni ételosztások Budapesten, a Városligetnél minden héten van legalább egyszer ilyen, biztos máshol is tartanak ilyet.


[link]


Nincs valamilyen barátod, szomszédod, távoli rokonod aki tudna segíteni?


Esetleg ha van valami kis bolt, ahol már ismerős vagy, akkor esetleg megbeszélheted velk, hogy most nem tudsz fizetni, de leadod valamelyik irtod, hogy tényleg bizonyítsd, hogy ezt visszafizeted 2 hét múlva.

2016. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Részvétem egyébként.

Normális munkahellyel lehetne beszélni, hogy adjanak kölcsönt, vagy 2 részletben kapd a fizud, mert muszáj.

2016. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen rokon vagy barat nincsen. A kozeli kisboltban ahol ismernek, mar probaltam de azt mondtak nem tesznek kivetelt. Csóron lakom es sajna arra sincs penzem hogy bemenjek a varosba. Szerencsem hogy ceges jarat visz a munkahelyemre. :/
2016. júl. 22. 10:27
 9/33 anonim ***** válasza:
7%
A múltkor nem te akartál terhes szexet egy nőtől?:D
2016. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm. Amikor a temetés volt, akkor probaltam eloleget kerni, de nem volt emberseg a fonokomben. :(
2016. júl. 22. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!