Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utánam kiabáltak az utcán,...

Utánam kiabáltak az utcán, kinevettek, hogy milyen csúnya vagyok. Az ilyen dolgokon hogy tehetném túl magam? 18/L

Figyelt kérdés
nem vagyok az a divatos lány, nem tetszenek ezek a farmer rövidnadrágok, haspólók, nem sminkelek.. általában hosszú színes ruhákat hordok, amik kényelmesek és nekem nagyon tetszenek. a hajam rövid, de azért mert ez tetszik.. viszont néha ismeretlen fiúk az utcán utánam kiabálnak, hogy ronda vagyok, kinevetnek.. és ez nagyon sokat ront az önbizalmamon
2016. júl. 22. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
😩 Biztos nem vagy ronda! Gondolom az öltözéked miatt szólnak be. Ne törödj velük, felszínesek és buták! Szólj vissza, hogy elmehetnek a pi...a. Sok idióta van, de nem kell elhinni a véleményüket.
2016. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már ilyen, és még nagyon sok mindenkivel megtörténik (akár nézz utána itt gyakorin mennyi ilyen kérdés van). Ilyen redvás nyomorék parasztok miatt nem kell rosszul érezned magad. Ráadásul nem biztos, hogy a külsőd miatt szóltak be, lehet, hogy minden lány után odaordibálnak hogy csúnya bárki is legyen az, mert csalódtak a nőkben. És hogyha ezt teszik, akkor nekik is mondták már, úgyhogy hidd el, csak ezzel akarját enyhíteni a lelkükben lévő nyomort :)
2016. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Ne foglakozz velük! Ezek az emberek akik így élik ki a "fölényességüket", semmit nem érnek! Nincs olyan, hogy csúnya ember, csak mindenkinek más az ízlése. Az meg hogy nem vagy olyan mint a többi átlagos lány, az csak jó! Legalább te úgy öltözködsz, ami neked tetszik, és jól érzed magad benne. Ez a lényeg, magadnak felelj meg, ne másnak. Ha legközelebb is megtörténik az a bizonyos eset, akkor csak annyit csinálj, hogy mosolyogj rájuk. Hidd el nekem, legközelebb már nem fogják csinálni, mert látják rajtad, hogy nem érdekel téged amit mondanak. De ha azt látják, hogy elszomorodsz, vagy sírva fakadsz, akkor fölényben fögják érezni magukat. Erősnek kell lenned!

Üdv Norbi!

2016. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 3 ember mondta hogy csúnya vagyok. A közös mindhárom esetben hogy facebookon történt "érv" formájában egy tudományos témában. Ez magában vicc, de ezek közül kettő srác volt anime profilképpel, és egy csaj aki saját képét rakta ki és ha nem veszed le róla hogy fél kiló smink van az arcán első látásra tényleg szépnek nézett ki.

Viszont hogyha ennyiszer megkapod akkor lehet tényleg elgondolkozhatnál egy-egy apróbb változtatáson. Párod mit mond?

2016. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod küldj egy képet privátba és megírom igazuk van-e.
2016. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy tudatosítod magadban, hogy pár gyökér véleménye semmit nem ér. Valószínű, hogy sok emberrel csinálják ezt, és már el is felejtettek téged, akkor te miért rágódsz ilyen senkiken? Nézz tükörbe és helyrejössz.
2016. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hitvány, aljas dolog mást kigúnyolni, ne gyötörd magad az ilyen hulladék emberek miatt.
2016. júl. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!