Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkó, beképzelt, flegma...

Bunkó, beképzelt, flegma vagyok így rejtem el a fájdalmam és a bánatom. Mit gondoltok az ilyen emberekről? 16/L

Figyelt kérdés

Nem érdekel senki véleménye sose, de ide azért írtam ezt ki hogy mégis név nélkül ki mit gondol az ilyen emberekről.


Szóval ha ideges leszek akkor nagyon flegma vagyok de alapjáraton is az vagyok mivel így probalom elrejteni a fájdalmam és a szomorúságom.


De en igy jól érzem magam. Sose bírtam az olyan embereket akik jopofiznsk stbb ...

En nem vagyok ilyen.

Es nyilván ha valaki szimpatikus akkor nem vagyok vele szemtelen de akit nem bírok azzal igen.


Félek hogy pl nem lesz sose egy normalis párom mert nem biztos hogy bárki el tud majd viselni


2016. júl. 22. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartom az ilyeneket embereknek, legyen ennyi elég.
2016. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jézus mária milyen eleted lehet te pali. Akkor kiket tartassz embereknek? Akik megjátszák hogy milyen kedvesek?
2016. júl. 22. 18:54
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt gondolom, túlontúl őszinte vagy, ami a modern társadalomban nem célszerű viselkedés, de attól még ember vagy te is, az első válaszoló meg egy debil. Szerintem sokan vágynak titkon arra, hogy levehessék a maszkjukat és kimutassák valódi érzelmeiket. Én párszor megcsináltam, de sosem lett jó vége, például kirúgtak a munkahelyemről... és ehhez hasonló nyalánkságok. Szóval a lényeg, hogy nem célszerű az effajta magatartás a 21. században.
2016. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem ez a két véglet van, hogy az ember vagy flegma és bunkó, vagy pedig ha nem ilyen, akkor jópofizik, és megjátsza magát...


Nekem nem szimpatikus a flegmaság, főleg nem lányoknál. Őszintén szólva figyelembe se vennélek, ha ismernélek, annyira se érdekelnél, hogy elgondolkozzak azon, hogy szimpatikus vagy-e vagy sem.


Ha ismerkedni akarsz pasikkal, akkor szedd össze magad, és az, hogy megpróbálsz kedves lenni valakivel, nem egyenlő azzal, hogy jópofizol. De mindegy, majd nősz még egy picit, és rájössz.

2016. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöm nincs az ilyen emberekhez, ellenszenvet váltanak ki bennem.
2016. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, barátnőm velem is flegma szokott lenni de megszoktam ilyen a természete

16/L

2016. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 savanyújóska ***** válasza:
Tőled függ, általában ki szoktam szúrni, ha valaki azért ilyen, mert baja van, de ha nem akar megnyílni, akkor nem szoktam erőltetni a dolgot, mert a cél néküli bunkósággal engem is ki lehet kergetni egy idő után. De alapvetően nem 5 perc alatt szoktam megítélni embereket, meg amúgy se vagyok egy idegeskedős típus, szóval akár még lehet el is tudnám viselni.
2016. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia:) ha gy vesszük ez egy normális emberi reakció. nem a legjobb, legkedvesebb, de normális. De ha néha próbálnál kicsit jobban megnyílni azokkal szemben akik tényleg szimpatikusak, lehet köztük lesz a párod is. az élet tényleg nem mindig jó...van aki bezárkózik...én inkább próbálok nyitni mindenki fele..de igaz, lehet többször is esek pofára...Minden esetre, remélem megtalálod majd a párod:)
2016. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen hülye szöveg ez, hogy "elrejteni a fájdalmam meg a szomorúságom", nem elrejteni kell, hanem megbeszélni valakivel. Ez nem kifogás erre a viselkedésre. Mindegy, majd megkomolyodsz.
2016. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, de jó lenne, ha kicsit moderálnád magad, mert egyedl maradsz.

NEM kell jópofizni - nem teszem, inkább elmegyek, ha olyan a helyzet -, de legyél kedvesebb.


Plusz: ha bunkózol, nem lesznek barátaid > magányos leszel/megbátanak > még inkább tapló leszel > nem barátkoznak veled szívesen... ördögi kör, amiből csak TE törhetsz ki, mégpedig, hogy bontasz kicsit a falon.


És hidd el, párod lesz, csak rengeteget fog kelleni dolgoznod a kapcsolatodon, hogy ne cs.s.zd el felesleges beszólásokkal.


Egyébként meg ne sok barátot akarj, hanem 1-2-t, de ők legyenek olyanok, akik melletted állnak és nem okoznak csalódást.

2016. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!