Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?...

Szerintetek ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap a facebookon megosztott egy hírportál egy videót, amin egy 12 éves gyereknek levágják a fejét !!!

Amikor megnéztem nem is kérdezte meg, hogy elmúltam-e már 18, vagy hogy fiú vagyok-e vagy lány.

Egyszerűen semmit !!!

Kortól és nemtől függetlenül, akárki megnézhet egy emberi lény, ráadásul egy gyereknek a kivégzését!!!

Szerintetek az rendjén van, hogy a facebook nem tiltja le az ilyen tartalmakat ?

Ha engem kérdeztek, szerintem felháborító, hogy felengednek ilyen videókat az internetre !!!



2016. júl. 23. 00:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

egy részről felháboritó más részöl nem árt ha látod hogy milyen a világ, hogy ez szíria

hogy a sok menekült a helyi kopasz verő legények elől menekül akiket semmi és senki nem korlátoz

2016. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha elolvasod a cimét, és rá is kattintasz, akkor nem értem, hogy miért vagy felháborodva?
2016. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a felháborító, hogy az USA és a többi nagykutya semmit nem tesz, hogy véget vessen ennek az őrült mészárlásnak, mert nem fűződik gazdasági érdeke hozzá.
2016. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2


Miért ?!

Szerinted az normális, hogy kivégzős videók vannak az interneten ?

Ha igen... Akkor te nem vagy normális...

2016. júl. 23. 14:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem
2016. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudnál linkelni?
2016. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező én vagyok a nem normális, mikor te nézel ilyen videókat, nem pedig én? Vicces :D

2. voltam

2016. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaj... tudom te nem bírnál végig nézni még ilyet, mivel lehetsz vagy 12-13 éves kis "p*nci".

Én nem magamért aggódom, hogy lelki sérülést vagy akármilyen baromságot szenvedtem, hanem a 4 éves unokahúgomért aggódom, hogy ilyen elcseszett világban kell felnőnie !!!

2016. júl. 25. 00:16
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

"Jaj... tudom te nem bírnál végig nézni még ilyet, mivel lehetsz vagy 12-13 éves kis "p*nci"."

Ebből azt veszem ki, hogy te örömmel nézel ilyen videókat, hát akkor tessék csak nézd. De remélem te nem fogsz ilyeneket készíteni, habár azt is kinézem belőled. :O

Meg egyébként is, a te állításod szerint 12-13 éves vagyok, és te leállsz egy gyerekkel veszekedni, ez ám a nagy intelligencia szint. :D

2016. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha nem teszik valami, akkor csinálj úgy, mint a festék és kopjál le !!!

Akárhányszor kiírok egy kérdést, mindig idetalál egy olyan ember, aki azt hiszi, hogy mindenkinél okosabb !!!

Üzenem neked te kis féreg... Így név nélkül mindenki tud okoskodni, van időd megfogalmazni a mondandód, de ha élőben veszekedni kéne akkor kussolsz, mint sz*r a fűben !!!

Ismerem a fajtád !!!

Undorodom tőletek !!!

Te beszélsz az intelligenciáról, aki mindig kiforgatja a szavaim, és így generálsz egy érvet ellenem.

Légyszíves saját kútfőből veszekedni, és nem idézgetni az én mondandómból, ha már ilyen gerinctelen vagy hogy belekötsz mindenkibe.


Köszönöm (PONT)

2016. júl. 26. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!