Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félnem kéne az erdőben, vagy...

Félnem kéne az erdőben, vagy csak enyhe paranoia?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek erdőkben sétálgatni, csak ezzel az a baj, hogy folyamatosan azon parázok, hogy a következő bokorból kiugrik valami drogos, vagy valami beteg őrült, és megerőszakol vagy megkésel. Tudni kell, hogy erdőkben csak nappal mászkálok, este nem, de még így is félek, állandóan hallgatózom hátha valaki esetleg követ, vagy a bokrokból figyel. Nincsenek is sokan az ilyen erdőkben, és ha történne valami velem, senki sem tudná, hiába kiabálnék ráadásul. De nagyon-nagyon szeretek sétálgatni!

Van okom félni, vagy ezentúl nyugodt lélekkel sétálgathatok szerintetek?



2016. júl. 24. 15:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Anyámat fényes nappal megkergette egy autó, pluszban még meg is késeltek egy nőt pár euróért. És ez még csak nem is erdő, hanem tömbházak mellett kisebb fás rész. Ezzel nem ijesztgetni akarlak, csak leírtam a sztorimat.
2016. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Nos, kedves kérdező, szerintem túlságosan sok okod nem igazán van félni, bár a mai világban tényleg igaz, hogy sok az elvetemült és gonosz terveken morfondírozó ember. De ha velem találkoznál, én biztosan köszönnék Neked és kérnélek üljünk le egy fatönkre és beszélgessünk kicsit. De azt nem hiszem, hogy erőszakot tennék rajtad, mert annak csak rossz következményei vannak és nem a boldogság felé vezető egyenes út! Kirándulni én is szeretek, mennyi idős vagy?
2016. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

16 vagyok. Elsőnek igaza van, tudom, ezért félek ennyire. Szerintem megvárom míg felnőtt leszek, aztán hátha akkor kevésbé leszek védtelen annyira.

Az a baj, hogy szüleim is nagyon sokszor mondják ezt, egy csomó rossz dolgot lehet hallani, lassacskán félnek kiengedni az utcára.

2.: Örülök, hogy te is szeretsz túrázni :D

2016. júl. 24. 16:00
 4/21 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"én biztosan köszönnék Neked és kérnélek üljünk le egy fatönkre és beszélgessünk kicsit"

Számomra ez bizarrabb lenne mintha megölni/megerőszakolni akarnának :D

2016. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3: valóban fura, de jobb mintha meghalnék késél által.
2016. júl. 24. 16:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Reális is a félelem és nem is.

Most ha komolyan belegondolsz szerinted mennyi az esélye, hogy lesznek emberek, akik élvetvitelszerűen élnek a bokrokban csak arra várva minden egyes nap, hogy valaki arra sétáljon és elkaphassák?


Másfelől tényleg veszélyes a világ. Inkább sétálj egy nagytestű kutyával vagy vegyenek neked egy kis gázspreyt (azért se rossz, ha véletlen összefutnál egy vaddisznóval).

2016. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de ha bicskával mennék, vagy kisebb késsel? Az jó lenne?
2016. júl. 24. 16:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem hülye ötlet. Ha valaki arra jár és meglát késsel a kezedben ő fog megijedni, és lehet emiatt fognak megtámadni, hogy ártalmatlanítsanak.


Nem is hiszem, hogy a legtöbb embernek lenne lélekereje abban a szituációban késsel védekezni.

A sprayt távolabbról is használhatod és az erdőben nagyobb veszélyt jelentenek az állatok, mint az emberek.

2016. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze, a kést nem a kezemben hordoznám, de teljesen igazad van, erre nem gondoltam, egyáltalán. A sprya jobb, csak azt meg azt sem tudom, hogy honnan lehetne beszerezni.
2016. júl. 24. 16:21
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha bicska lenne nálad, akkor a fatönkön üldögélve egy darab száraz fából kifaraghatnánk valamit! :-D
2016. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!