Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan terápia vagy...

Létezik olyan terápia vagy akármi, amivel egy (vagy két) bizonyos embert el lehet felejteni?

Figyelt kérdés
Anyum a testvéremmel együtt kitagadott, csak mert számomra nem halott (az egyébként élő) apum.Azt mondta felejtsem el őket mindörökre és az "imádott apáddal együtt" pusztuljak meg egyedül. Én nagyon szeretem anyumat és a testvéremet is, még ezek ellenére is, újabban kezdtem jobban lenni, de valaki mindig feltépkedi nekem ezeket a sebeket és egyre jobban véreznek, már azon gondolkodtam hogy kinyírom magam (aki ismer, az tudja, hogy teljes szívemből megvetem az öngyilkosokat, mert képesek csak úgy eldobni az életüket, míg valakinek esélye sincs az életben maradásra, akár mennyire szeretne élni) egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék, hogy normális életet éljek újra. :(

2016. júl. 25. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Miert szereted oket, ha bantottak, fajdalmat okoztak?


Keress egy pszichologust.

2016. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!