Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy lánynak kivan a fél feneke a nadrágból?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről van szó. Nem olyan règtől ismerem. Èn mindig nagyon visszafogottnak ismertem, de a multkori barati osszejovetelre igy jott. Van baratja, nekem is van barátom. Gyönyörű, csinos lány nagy fenèkkel. Kicsit elszomorított, hogy tènyleg kint volt a fèl feneke ès a barátom is látta.

Neki már 4 ève van barátja, nekem kettő.

Csak mi voltunk ott lányok a többi mint fiú.

Ez mára ilyen teljesen normális dolog? Hordjak èn is olyat, ez a menő? Vagy èn már nem èrtek ehhez. :(

18/L



2016. júl. 26. 17:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha látszik, hogy szándékosan van úgy, akkor az a véleményem, hogy kihúzom a potenciális barátnőjelöltek közül.
2016. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Úgy èrtem, hogy a rövid nadrágból lógott ki a feneke, tehát az aljától számítva látszott a fele.
2016. júl. 26. 17:28
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkit az alapján kezelek, amit mutat magából. Ha ennyit tud mutatni, akkor ennyire tartom. Ha beszélgetek vele és többet, akkor többre.
2016. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenki neten rendel ebayről mert az a trendi, olcsó menő dolog.


Aztán mikor megjött a csomag rájöttek, hogy két számmal kisebb, de azét el kell hordani.


(Amúgy télleg elég érdekes, mikor valaki arra apellál, hogy ezt mutassa magából. Főleg ha már van párja.)

2016. júl. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Okos, èrtelmes lány, erős gimibe jár, szeretem, mert nagyon jól ellehet vele beszèlgetni ès inteligens is, csak nem èrtem, hogy mièrt kellett így öltöznie. A barátja az osztálytársam, a barátom az osztálytársam ès egy így a baráti kör.
2016. júl. 26. 17:31
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Facebookpics@.
2016. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha 18 körüli, gondolom még keresi az útját, próbál más lányokra hasonlítani.

(Amiket írtál róla, elég relatív dolgok. A tanulmányi eredmények semmit sem jelentenek a jellemmel kapcsolatban. Volt olyan lány osztálytársam, aki szinte színötös volt a megye egyik legjobb gimijében. Egyetemre meg egyszerre jó páran "voltak benne", majdnem alkoholista lett és a szülei pénzét lenyúlta. De jól tanult.)

2016. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
egyszerűen követi a nyári divatot. kimész az utcára tucatjával láthatsz ilyet
2016. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, miért kell egy darab nadrágon igy kiakadni.

Nekem is vannak olyan barátnőim, akik ilyen rövid gatyát vesznek fel, mégse hülye facebook3,14csák, meg ribik..Ha jó alakom lenne, én is ilyet hordanék 40°-ban..Amúgy is, kb kimegyek az utcára és 10-ből 6 lányon ilyen nadrág van, mert most ez a divat, akkor most a lányok 60%-a egy qrva?

Jobban tennéd, ha magaddal foglalkoznál ahelyett, ki milyen nadrágot vesz fel.

2016. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Engem ki se engedne az utcára anya, hogy ki van a fèl fenekem ès èn is szègyenlenèm.

Nekem is van ugyanolyan nadrágom, tavaly vettem, ugyanugy a divat miatt... Tudjatok az a magas dereku, szaggatott. Egèsz nyáron nem volt rajtam. Elakarom adni. Borzalmas, idegesítő.

Meg nem is valami higènikus szerintem, mert nekem pèldául èrzèkeny a fenekem sajnos ès leülök mondjuk a buszon a műbör ülèsre es tuti másnap tele leszek kis piros pöttyökkel. :D :S

Meg rossz volt nekem amiatt is, hogy csak èn voltam lány ès nyilván a barátját ez nem èrdekli, csak dicseri, van is mièrt, mert tènyleg bomba

Èn vidèki vagyok ès tudom hogy milyenek itt a fiúk. Mindenkire rádudálnak a kocsiból ès beszólogatnak mèg ha az anyjával is megy az ember valahova. Ő városi ès ott nem nagyon ismeri az ember a másikat, ígs nem is beszèlik ki, csak nekem ez akkor èrthetetlen.

2016. júl. 26. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!