Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudik?

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés
Már 5 éve lovagolok, és ma jött először egy új lány lovagolni, megnéztem. Azt mondta hogy ez volt az első komolyabb lovaglása, akkor hogy lehet hogy a tartása tökéletes volt, az ugetesnel nem pattogott és azonnal fel tudta venni a ritmust, óra végén már szabadon engedték a karámban és egyedül irányította a lovat...ráadásul a lovat is nagyon jól vezette, és banni is tudott vele. Egyedül a felszerszámozás nem ment neki annyira. Lehetséges hogy valaki elsőre Ennyire tudjon? Én nem hiszek neki :\
2016. júl. 26. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetséges igen, vannak született tehetségek. egyébként amikor én gyerek voltam én is rögtön elsőre ráéreztem a lovaglásra. /de öregségemre mikor újra lóra ültem...hát jobb arról nem beszélni :)/
2016. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh értem. Hát akkor mázlista a csaj. Én csomót szenvedtem az ugetessel még 10 alkalom után se ment
2016. júl. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!