Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova mehetek ki sírni Budapesten?

Hova mehetek ki sírni Budapesten?

Figyelt kérdés

Lakótárssal lakok, aki egész nap itthon van. Nekem viszont eléggé sírhatnékom van több dolog miatt is.


Melyik parkba mehetek ki ilyenkor?

Az ajtón áthallatszik és nem akarom, hogy megtudja.



2016. júl. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tusoló alatt, légy kreatív. De nem feltétlenül hiszem el, hogy ez a kérdés azért született, mert te nem tudod hol sírjál, sokkal inkább azért, hogy kinek a vállán.
2016. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdés azért született, amit kiírtam.
2016. júl. 27. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Kereső szavak: öngyilkosság, szuiciditás, közterület,


Miért ezek nem figyelemfelkeltési módszerek? A legtöbb dolog közül a csend ordít a leghangosabban, csak ezt gyakran nem veszik figyelembe.


Ha nagyon kiakarod adni magadból, vagy tanácsot kérni, akkor írd le itt, vagy írj rám, ha idegenekben nem bízol beszélj a lakótársaddal.

2016. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eznemlényeges ***** válasza:
51%
Menj el este egy parkba, ott senki sem fog zavarni
2016. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jövök veled sírni szivesen ....:/
2016. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Valóban, ahogy az előttem szólók írták, főleg valaki vállán lehet sírni... Már találtál ilyet? Itt kedvesen ajánlkoztak :)

Gondolkodni mindenképpen szerintem a természetben lehet, erdőben. Nekem bejött, nem hosszú út, kb egy órás csak, és egy körséta, egy nagyon kis emelkedővel.

Ez a hárshegyi körút: kimégy a 22-es busszal Szépjuhászné megállóig, ott a kisvasút sínein át, rögtön meglátod a körút jelzést, és elindulsz balra (a középső út felvisz a hegytetőre, az is jó :) mászni kell, de szép fentről a kilátás). Ez a körút ugyanoda visz, de lemehetsz Hűvösvölgybe is, már egy nagyobb kanyar után, és a következő előtt, vagy, a következőnél lemehetsz a Széher út felé, és onnan jöhetsz vissza a városba.

Szerintem minimálisan hetenként egyszer-kétszer ki kell "fújni" magunkat, és remélhetőleg, akkor nem a csend fog nyomasztani.

Jó sétákat! Valószínűleg majd nem egyedül fogod tenni, kívánok jó társat!

Szeretettel

Éva

2016. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj a Margit szigetre Szt Margit sírjához, ő meghallja a sírásodat.
2016. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!