Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Láttál vagy ismertél valaha olyan embert, akiről nem tudtad első ránézésre egyértelműen eldönteni, hogy milyen nemű?

2016. júl. 30. 16:51  Privát üzenet  

A válaszok
Igen az egyik óvoda társam, gyurinak hívták, mostmár Györgyi vagy Gyöngyi talán...operációk felénél láttam utoljára akkor már alig ismertem meg :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2016. júl. 30. 17:01 Privát üzenet
Láttam már, nem is egyet.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2016. júl. 30. 17:01 Privát üzenet

több ilyet is láttam már...mai napig homály fedi a nemüket...

volt 1 olyan amikor egy csajt csávónak hittem, viselkedés külső nagyon fiús...haverom mondta másnap, hogy csaj :D

23F

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2016. júl. 30. 17:04 Privát üzenet
Oh nem is egyszer :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2016. júl. 30. 17:12 Privát üzenet
Volt egy pár, 2 exbarátom is ilyen volt.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2016. júl. 30. 17:13 Privát üzenet
Igen. Furcsa volt.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2016. júl. 30. 18:35 Privát üzenet
Pont tegnap lattama buszon 8 ora feke egy szemelyt.. a lemeno nap fenye eppen megcsillannt pihe-szakallan, ami normal fenykorulmenyek kozottnem latszik, erted..ekkor lattam meg a melleit.. nagyon fura volt az arca amugy noies volt szal arra tipelek h egy hormonproblemas no volt, akinek tul sok a szore, vagyvegy nagyon kover hapsi, akinek a mellei is hajasak..

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2016. júl. 30. 19:53 Privát üzenet
Legalább 2-3 ilyen személyt biztos láttam. Nagyon frusztráló lehet :D

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2016. júl. 30. 21:52 Privát üzenet
Igen, és mindről kiderült a végén, hogy lány.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2016. júl. 30. 21:58 Privát üzenet
Az utcán sokszor látok ilyeneket. Közelebbről egy olyan felnőtt nőhöz volt szerencsém, aki kamaszfiúnak nézett ki, és napokig-hetekig senki nem tudta eldönteni róla, hogy milyen nemű.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2016. júl. 31. 00:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha borzalmas volt az első szexuális tapasztalatom, fogom még valaha élvezni a dolgot?
El fogom valaha felejteni az első szerelmemet?
Szeretem, imádom nem tudok felejteni. Nem ötleteket várok, csak, hogy ez valaha elmúlik?
Lehetséges, hogy valaha fog engem úgy szeretni a barátom, mint az első igazi szerelmét? Fiúk/ férfiak, ti hogy vagytok ezzel?
Fiúk, férfiak, ti túl tudtok lenni valaha az első szerelmetekkel való szakításon? Ha jön egy lány, akibe szerelmesek lesztek, akkor nem jut többet eszetekbe az előző, vagy sosem felejtitek el?
Mit kell mondani, ha elloptad egy 21 éves srác első csókját, mert be akartad bizonyítani, hogy igenis az ellenkező nemre buksz, de amúgy a fiú iránt nem érzel semmit? Járt még...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!