Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nyavalyognak,...

Az emberek miért nyavalyognak, hogy meleg van, amikor egyértelmű, hogy nyár van? S télen meg az a bajuk, hogy hideg van.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 18:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nem mindenki persze
2016. júl. 30. 18:19
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a meleget. Még nyáron is! A hideggel semmi bajom.
2016. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
éppen ma dumáltunk erről, hogy ez nem a "régi" meleg, mikor gyerekként a pokrócon a tűző napon simán játszhattunk. szerintem ez a furcsán párás meleg az ami sokkal jobban megvisel minket. Télen pedig szerintem egyáltalán nincs hideg. Több éve elő sem vettem a a nagykabit, csak a vastag dzsekim használom.
2016. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A túl meleget én se szeretem, de már 30 foknál is panaszkodnak egyesek
2016. júl. 30. 18:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A hideget eltudjuk viselni több réteg ruhával , mozgással és meleg dolgok fogyasztásával kevesebb kellemetlenséggel . A hőségben izzadsz , nincs oxigén , aludni se tudsz , nyomott a kedv és ez az extra meleg nem való nekünk . Zárt kis térben ha nincs légmozgás befülled és egyre melegebb lesz , nincs lehetőség hűteni mindenkinek és kánikulába nem szabad tárt ablakokkal lenni . Megváltás ezért a hideg front . A tűző napon való ténfergés munkavégzés veszélyes , zárt levegőtlen irodába is kaptak már sokkot emberek .
2016. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki viseli jól a meleget, vannak bizonyos életszakaszok, amik amúgy is megnehezítik, aztán van, aki csak nem ismeri a jó módszereket, hogy rajta mi segítene.

Nagy melegben az embernek leesik a vérnyomása, ezt is kezelni kell valahogy. Aztán ott vannak azok, akik eleve érzékenyek az időjárás változásra.

Igen, nyár van és nyáron legyen meleg, csak a testünknek lehet, hogy éppen nem esik jól. :-)

Én gyömbér teával megoldom az alacsony vérnyomásomat, ha már érzem, hogy kókadt vagyok, ott van készenlétben mellettem a munkahelyemen is egy dobozzal. Hiába van az irodában légkondi, az nem elég. És akkor valahol még ennyi sincs.

2016. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom ezt az időt, a latyakos hideg saras teleket meg utálom :D
2016. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az utolsóval. Utálom az őszt meg a telet, mert túl hideg van.
2016. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem nyavalygok a hideg miatt. Nekem 20 fok fölött már gyomorgörcsöm van, hogy jön a meleg.


Télen végig az őszi kabátom volt rajtam, meg szoknya harisnyával. Nem láttam havat 2013 márciusa óta, úgyhogy nem kapom meg ezt a hányás nyarat kiengesztelő telet.


Télen a hidegben az van rosszul, aki hontalan vagy elvágódik a kertjében és megfagy. Olyan nincs, hogy egészséges, fitt fiatalok rosszul vannak, mert 5 fok van.

2016. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert az emberek egy része nagyon szeret panaszkodni.
2016. júl. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!