Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés ha az ember...

Milyen érzés ha az ember ezeket a drogokat használja?

Figyelt kérdés

Egy történetet írok, ami a 80as években játszódik, és ahhoz, hogy viszonylag hiteles legyek szükségem lenne egy kis segítségre. Olvastam már egysmást kedvenc zenészeim önéletrajzaiban, és filmekben is találkozik az ember a témával, de ez még nem elég tudás :D

Hogy hat a kokain, a heroin, a crack, a speedball, a speed, az lsd, a fű, mi van, ha ezek mellé alkoholt is fogyaszt az illető, esetleg keveri a dolgokat..? Milyen hamar lehet rászokni, hogy használják, hogy jelentkeznek az elvonások?

Tudom, kicsit fura kérdés, de nem szándékoztam mindent végigpróbálni :D Ha valakinek van tapasztalata az is érdekel, de tudományos megközelítés is jöhet!



2016. júl. 30. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
7%

Fű nem drog.

Hatásai bő nagy részt elmédtől s használati készségtől függ.

Agyi aktivitást többszörözi, agyi szintet növel, mélyebb és sokrétű gondolkodást ad.

Lsd tudati szinted emeli meg, ergo soktól érezni fogod isteni mivoltod, végtelen szeretetet, békét, stb, stb.

Többi ezekhez nem fogható és vagy ártalmas.

2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább magad nézz utána a google segítségével, mintsem hogy az itt kapott laikus válaszokat olvasod el. És kezd ott, hogy mi is a drog pontos definiciója.
2016. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is épp olvasgatok, nem akarok hülyeségeket írni a történetembe, de gondoltam több helyről próbálok infókat szerezni. Nyilván én sem tekintem a fent felsoroltakat egyenrangúnak, csak egy kérdésbe foglalva próbáltam sűríteni mindent amire szükségem lehet. Azért köszi :)
2016. júl. 30. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Feldmar Andras sokat beszel az lsd vagy az mdma tudatra gyakorolt hatasairol. Olvass neki utana.


[link]

2016. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

nem tudom aktuális e még a kérdés,de szívesen írok pár dolgot. mondjuk a leglájtosabbtól a legparábbig.

a fű szerintem mindenkire másképpen hat, bár vannak alap hatásai(éhség, nevetgélés, csíkszemek stb). attól is függ, mennyit szívsz, ha csak pár slukkot, kicsit jobb kedvre derít, de érzed,hogy nem vagy józan. rám ha többet szívok nem hat annyira jól, túlgondolom a dolgokat, ráfókuszálok az emberi reakciókra, kapcsolatokra,(ki miért mit mond, jófej-e, ezt őszintén mondja, miért monjda stb). hosszú távon folyamatos használatát nem ajánlom, karikásak lesznek a szemeid, kicsit beesett az arcod, dekoncentráció, nem leszel valami manipulatív. néha jó joezgatni jóbaráttokkal, szép helyen,jó környezetben.alkohollal keverve szeretem,de csak úgy ha először bebaszol,aztán szívsz rá.

speed: nem nagy cucc, pörögsz tőle, úgy érzed egy csiki után mintha aludtál volna 15 órát, akármilyen fáradt voltál előtte.alkohol+spurival jó sokáig lehet húzni, 16-7 órát simán bulizol vele.

mdma,ecstasy: a legjobb drog. átveri az agyadat rendesen. mindenhol jól érzed magad, bizseregsz, bárkivel elbeszélgetsz, egy cigit elszívni k.jó, ülni a székben k.jó, mindenhol jó, tökmindegy hol vagy. a zene visz, mintha beszélgetnél vele.(amúgy is zene imádó vagyok)alkohollal keverve is imádnivaló.

kokain:isten vagy tőle. ne úgy képzeld el, hogy felszívsz egy csíkot, felrepülsz a mennybe és zeusz vagy,á,dehogy. az első csíkot meg sem fogod érezni kb, nem érted majd,mit is szeretnek ebben az emberek és miért dobnak ki ennyi pénzt rá. alkohollal és egy kis lasztival keverve a legdurvább kilét(de nem úgy,hogy rádnéznek és azt mondják jézusom mi van ezzel),hanem úgy hogy mindenkit flesselsz, jókat dumálsz mindenkivel,közben tudod,hogy te vagy a legnagyobb király, úgy is viselkedsz, ezt mások is látják de emellett bárkivel elbeszélgetsz és mindenki jófejnek tart. lehet ehez az is hozzátartozik, hogy amúgy is egy ilyesmi személyiség vagyok, de én így élem meg ezeket a szereket.

lsd: teljesen más világ. egyszer toltam egy fél lasztival,hát.. ha szereted a spiritualitást és kíváncsi fajta vagy ajánlom, ha nem vonzz semmiképp ne csináld. nagyon jó is tud lenni és nagyon rossz is, nagyon sokáig tart,tényleg egy hosszú utazáshoz tudnám hasonlítani. volt olyan része amikor szakadtam a röhögéstől(sírva ordítottam annyira nevettem)volt olyan hogy teljesen flessben voltam, volt hogy üvöltöttem,hogy legyen vége. a dolgok folynak, a hangok torzulnak, tényleg nagyon durva. alkohollal nem ajánlom,bár azt nem próbáltam. gomba hasonló csak sokkal lájtosabb.

huh, jo volt ezeket leírni, kemény nyaram volt aztán kellett vmi indok hogy kiadjam magamból:D kösz a kérdést

2016. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
fűnél nem manipulatív nem leszel,hanem motivált(kicsit megkeveredtek a szavak)
2016. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú, én is köszi, érdekes volt olvasni a tapasztalataidat! :) Meg hát azért így könnyebb is "dolgozni" a tudnivalókkal mintha csak a szerek tankönyvi hatásait tudja az ember :)
2016. okt. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!