Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le őket? (többi lent)

Miért nézik le őket? (többi lent)

Figyelt kérdés

Aki cigizik és, vagy vágdossa magát.én persze nem azokra gondolok akik minden szembe jövőnek elmondja szóval aki nem divatból csinálja.....én is cigizek és vágdostam magam de ebből csak egyetlen egy ember tudja azt hogy cigizek azt 2 ember...és mindenki ha meghallja hogy valaki cigizik akkor azt csak divatból csinálhatja meg mert az "menő" vagy be akar illeszkedni vagy felnőttnek érzi magát...pedig ez nagyon nem így van

15/l....



2016. júl. 30. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nézik le, mert ők pl. nem estek át olyan dolgokon, mint az adott személy, így nem is tudják, hogy milyen az, amikor az ember rászorul erre.
2016. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg nem tudják átérezni a helyzeted, vagy (túl) sok olyannal találkoztak, aki divatból csinálja.
2016. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*de ettől ők sem lesznek rossz emberek.
2016. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért nézik le azt, aki vagdossa magát, mert az olyan ember "attention whore". Figyelemhiányos. Ha tényleg kárt akarna tenni magában, akkor nem olyan helyen vágná magát, ahol megláthatják, az csak a figyelemért csinálja, semmi többért, hiába próbálják belemagyarázni ide a baromságait ezek, akik ezt csinálják. Kész.

A dohányosokat miért nézik le? Mert pénzt költenek arra, hogy büdösek legyenek, és kárt tegyenek magukban. Logikátlan ez is.

Ha már valami elfoglaltságot akar magának az ember, akkor a napi 10x5 percnyi cigiidőt felhasználhatná mondjuk sportra is. Ja, de könnyebb bagózni, bocs. A sporthoz kell egy kis akaraterő is. Jellemtelenség.

2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én a cigiseket alapból lenézem, mert az a nettó hülyeség jelképe. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy épeszű ember hogy dobhat ki annyi pénzt az ablakon, hogy szétcsessze az egészségét ami szerintem az egyik legfontosabb dolog az ember életében. A vagdosás más dolog, valószínűleg ott valami nincs rendben a családi háttérrel vagy valami más komoly dologról lehet szó. Ott segíteni kell az illetőn, nem pedig lenézni.
2016. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Igazából az egész vagdosás dolog egy divat, tehát mindig voltak és lesznek is olyanok, akiknek rossz az életük, de attól még nem kell ilyeneket csinálni. Valaki elkezdte, elhitette, hogy ez jó, és egyedi. Tudom, ilyenkor mindenki azt mondja, hogy ő nem szerelmi bánat miatt, meg ilyen "kis" problémák miatt csinálja, hanem komoly okokból. De a tizenévesek mindent annyira komolyan tudnak venni, még a legkisebb dologból is óriási problémát csinálnak. Meg ez a "családi gondok" miatt szöveg is nevetséges. Mindenkinek van olyan korszaka, amikor nem tudja elviselni a szüleit, sőt az egész életét utálja, szóval ettől nem lesz érthetőbb a vagdosás.

Akkor jönnek ezzel, hogy "te nem élted át azt, amit én". Persze, hogy nem, hoszen teljesen más életem van, de nekem aztán főleg nem tökéletes, de változtatni kell és nem sírni azon, hogy minden szar.

2016. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én 7 évig voltam depressziós, súlyos volt több hónapon át...én nem tettem ilyen dolgokat...szerintem aki elkezdi magát vagdalni az nagyon gyenge jellem...mondhatni a fizikai fájdalommal, a vér látványával tud csak enyhíteni a fájdalmán...nem irigylem őket...


én nem dohányzom, a környezetemben mindenki dohányzik, szerintem bizonyos kor alatt csak azért csinálják, hogy ők érettebbnek tűnjenek, közben kis taknyosok maradnak...


23F

2016. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Aki 15 évesen cigizik és vagdossa magát, az beteg! Biztos vagyok benne, hogy valami lelki sérülésed van, nem tudod kezelni, ezért depresszió is gyütörhet, és ezt a fájdalmat nyomod el pótcselekvéssel, ami jelen esetben cigi+vagdosás. Ez rohadtul nincs rendben, pszichológus segítségével fel kell tárnod és feldolgoznod a téged ért sérelmeket, hogy továbbléphess, és képes legyél megfelelően megélni a jelent, kielégíteni szükségleteidet.


Addigis önismereti könyveket olvasgass! Akár függőségekkel kapcsolatban is kereshetsz olvasmányt.

2016. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem cigizek, de vagdostam magam és amikor a nyári 40 fokban, már nem tudtam elrejteni a hegeket, akkor ne tudd meg hogy hány embertől és mit kaptam érte. Azért nézik le az ilyen embereket, mert ők nem élték át azt amit te és minden probléma nélkül, persze könnyű mondani, hogy mekkora köcsög, mert cigizik és vagdossa magát. 15/f
2016. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nrm cigizek, csak vagdosok. És combon, hogy ne lássák. Ez nem divat...
2016. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!