Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 évesen végzettség nélkül...

18 évesen végzettség nélkül hova tudnék elmenni majd dolgozni? 16/L

Figyelt kérdés

Igen, otthagytam az iskolát. Az okokat nem írom le de amint 18 éves leszek nekem el kell álmom dolgozni es lehetőleg olyan helyre ami szállást is ad.

Most 16 évesen is dolgoznék csak nem tudom hol....


2016. júl. 30. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Legyél domina
2016. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Prosti. Általában a stricik adnak egy szivacsot.


Vagy gyárba mehetsz sormunkára. Munkásszálóra ott is van lehetőség.

2016. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Mielőtt bármilyen munkalehetőséget tanácsolnék megpróbállak rábeszélni hogy folytasd a tanulást és ha mást nem egy okj-és képzést végezz el !


8 általánossal nagyon kevés munkalehetőség van és valószínűleg az éhbérért fogsz dolgozni , nem fognak kellőképpen megbecsülni és a bőrt is lefogják rólad azért a kis pénzért húzni . Ez fog menni 40 éven keresztül amíg nyugdíjba nem mész aztán az öreg éveidet havi 70-80 ezer forintból kell finanszíroznod .

Ha kórházba fogsz kerülne ne adj Isten valami komolyabb bajod lesz a drága költségeket nem fogod tudni kifizetni . Bánatodban az egyetlen örömöd a pasizás lesz , aztán az is átfog menni bánatba mikor kifog derülni hogy terhes vagy ... ugyanis a gyerek nem öröm ha annak nem tudsz enni adni , nem tudsz neki megadni mindent ... 16 éves vagy az élet előtted , nem késő tanulni , de el is ronthatod az életedet és akkor már nagyon nehéz megtalálni a helyes utat ! Bármennyire is elkeseredett vagy ne hagyd hogy az indulataid vezéreljenek és gondold át hogy mit akarsz az élettől !


Ami lehetsz ha nem tanulsz tovább : konyhai kisegítő , közmunkás , betanított munkás, csomagoló,gépkezelő

,operátor,összeszerelő, segédmunkás


Itt pedig tudsz részletesebben kutakodni : [link]


Én kívánom hogy jól alakuljon az életed ! Gondold át a dolgot , az nem tart semmibe !

2016. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Menjél vissza suliba, és vállalhatsz diákmunkát :)
2016. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Utcaseprő közmunkás

Gyári munkás

Takarító

2016. júl. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Közmunka
2016. júl. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!