Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni?...

Hogyan tudnám megtalálni? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Egy lányt keresek, akivel együtt utaztam a buszon két hete, reggel 3/4 7 tájban. B.csabától-O.házáig utaztunk együtt. Alacsony, szőke, szemüveges, duci volt, mindig egy könyvet olvasott. Tudom, nem ismerkedős oldal ez, de nagyon fontos lenne!!!
2016. júl. 31. 05:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 2x is találkoztam vele egy buszon, valamint a buszállomáson, azért írtam úgy, hogy mindig olvasott. Annyit tudok még mondani, hogy szürke pulcsi volt rajta.
2016. júl. 31. 06:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Így név nélkül nagyon nehezen.
2016. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Többször nézz ki a buszmegállóban, előbb utóbb megtalálod.
2016. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ritkán utazok ezen az Oh-Bcs-vonalon. :(
2016. júl. 31. 09:04
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy utazzál, csak menj ki a megállóban. Már ha fontos neked, hogy megtaláld.
2016. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sem Oh-i, sem Bcs-i nem vagyok. De Oh nincs messze a lakóhelyemtől, a mellette lévő egyik nagyközségben élek. A lány Oh külterületén szállt le mindkét alkalommal, az üveggyár környékén. (Aki odavalósi, az tudja, miről beszélek.) Tehát dolgozni ment jó eséllyel, úgyhogy ez nehezíti az ismerkedést, mert feltartani nem szeretném, végezni meg nem tudom, hogy mikor végez.
2016. júl. 31. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!