Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyen embereke...

Hol találhatnék olyen embereket, mint én?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az irodalmat, az életem Shakespeare és a különböző filozófiák megértése körül forog.

Nem igen találtam még olyan egyedeket, akiket hozzám hasonlóan vonzaná az e fajta munkálkodás, az irodalom, ez meg már úgy érzem rossz, hatással van rám, magányosnak érzem magam.

Szóval nagyon megköszönném, ha tudnátok írni e témában érdekelt szervezeteket, csoportokat, akikkel feltudnám venne a kapcsolatot.Ha magadat tudod ajánlani csak, vagy egy ismerősödet, akkor annak is külön örülnék.

De lehetőleg a koromhoz közelítő egyénekkel beszélnék. 15 vagyok.



2016. júl. 31. 10:37
 1/5 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy ebben a témában otthon vagyok, de úgy tudom, hogy a FISZ (Fiatal Írók Szövetsége) kapuja mindenki számára -aki "író","költő" vagy csak szimplán szereti az irodalmat- nyitva áll. Úgyhogy szerintem tegyél egy próbát, nézz utána, sokat nem veszíthetsz. És fel a fejjel, ne érezd magad magányosnak. Ettől vagyunk különlegesek, hogy mindenki különbözik a másiktól, más és más az érdeklődési körünk. :)
2016. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó! Egy ötlet: Mikor annyi idős voltam, mint te csináltunk egy irodalmi kávéházat. Erre meghívtam olyanokat, akik érdeklődők voltak az irodalom iránt. Egy cukrászdában ültünk össze egy tea, üdítő mellett. Az indításkor kértem, hozzák magukkal a saját írásaikat, verseiket és a kedvenc versüket. Naplót is vezettünk, ahová bemásoltuk a hozott verseket. Akadozva indult, de belejöttünk, nagyon jó volt, jó beszélgetések alakultak ki a felolvasások után... Lehet ilyet csinálni, sokan örülnének neki az ismerőseid közül - azokat hívd, akik egyértelműen nem ellenségesek. Az, hogy ez meddig tart, már rajtatok múlik. Nálunk el kezdett fogyatkozni a társaság, és egy év után abbamaradt, de még így is nagyon jó visszagondolni rá.
2016. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Filozófia es mindenben szépség erdekel nem szukitem magam le csak irodalomra. Irj nyugodtan.
2016. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemed?
2016. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább csak a filozófia területén vagyok valamennyire otthon, de ha szeretnél írhatsz privátban. 15/f
2016. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!