Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért vagy fent ezen az...

Te miért vagy fent ezen az oldalon? Mik a terveid vele, ha vannak?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén, kellemes szórakozási, időtöltési lehetőségnek találom, de azért jó lenne, ha néhány levelezésnek lenne kézzel fogható eredménye is. Sokan csak elbohóckodják a levelezéseket is. Én vagyok csak olyan beállítottságú idefent, hogy értelmetlennek találom az olyan levelezéseket nőkkel, amiből aztán semmi sem lesz/lehet? Nekem kevés ez a virtuális pötyögés, jobban szeretem a személyes találkozásokat, eszmecserét.

Nálatok hogy van ez? :)


Kort és nemet is írj, csak érdekelne, ki hogy látja ezt a dolgot.


2016. aug. 1. 01:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már elég ritkán látogatom az oldalt, talán heti 1x ha eszembe jut. Néha vannak érdekes kérdések, de a témakörök minimum fele tele van trollokkal és olyan kérdésekkel amiket viccesnek szánnak de nem azok. 19/F
2016. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha a személyes találkozások híve vagy, akkor rossz helyen jársz :D

Ne egy anonim oldalon próbálkozz.

Én minek vagyok itt?

Beszélgetni, elütni az időt, segíteni másokon, vagy éppen, ha rossz kedvem van...itt biztosan jobb kedvre derítenek :D

És más,felettébb titkos dolog miatt is...


28F

2016. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Először a segítséget kérni jöttem erre az oldalra a számítógépemmel kapcsolatban, aztán normálisan válaszolgattam. Ezután elkezdtem trollkodni, aztán ismerkedtem és közben trollkodtam. Megismertem itt a barátnőmet, úgyhogy már csak trollkodni járok fel, ünaloműzésként.
2016. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Enyém az oldal.
2016. aug. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egy fontos kerdes miatt regisztraltam kb fel eve.

Mindennap fellepek, tobbszor csak olvasgatok, de aamire tudok ertelmes valaszt adni, arra adok.

Ismerkedni nem szeretnek itt, sem barati sem mas modon. Ezert nem is szeretek levelezgetesekbe bonyolodni.

2016. aug. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én unaloműzésként vagyok itt, főként az egészség témakörben válaszolgatok vagy a többi témakörben vicces kérdéseket keresek. És nem szeretek itt levelezni, mert sokszor trollkodnak.
2016. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

A többség nem ismerkedni van itt, hanem azért hogy megoldást találjon a kisebb nagyobb bajaira és, hogy elüsse az időt.

Én is ezért vagyok itt. Regisztráltam mert kérdezni akartam valamit, mostanában pedig feljövök olvasgatni és válaszolok ha konyítok egy-egy témához.


Nő vagyok, ha ezt leírom, vagy valamilyen formában utalok rá akkor több levelet kapok. A normálisakra válaszolok, de nem ismerkedni vagyok itt, nem ülök itt a nap 24 órájában. Sok férfi nem csak barátságot akar, sok pl számonkéri ha nem válaszolsz fél órán belül, vagy ír valami szánalmas önsajnáltató maszlagot pl.: tudom, hogy unalmas vagyok :"( . És mint kiderült minimális életed sincs, mert nem bírsz ki annyit amíg egy vadidegen megebédel vagy megnéz egy részt a kedvenc sorozatából.

Ezen az oldalon normális, folytatható beszélgetésem még nem volt.


21/N

2016. aug. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy minél több emberen segítsek, ha tudok.
2016. aug. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem társkereső oldal, arra vannak külön oldalak! Én (és sztem az emberek többsége) ezt az oldalt arra használja, amire eleve létrejött, tehát kérdést feltenni, vagy kérdésre választ adni
2016. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tökéletesen fel lehet készülni egy államvizsgára itt!
2016. aug. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!