Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önéletrajz készítés?

Önéletrajz készítés?

Figyelt kérdés
Önéletrajzot milyet kell csinálni,fényképeset vagy fénykép nélkülit,mert a hirdetésben nincs meghatározva?

2016. aug. 1. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fényképeset szoktam mindig, hogy ne érjen senkit meglepetés.
2016. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha amerikai típusút készítesz, ahol vázlatosan fel vannak rólad sorolva a tudnivalók, oda kell fénykép. Ha hagyományosat írsz, amiben összefüggő mondatok formájában ismerteted, hogy ki vagy mi vagy, oda nem feltétlen. De szerintem csináld meg mindkét típust, azzal neked is áttekinthetőbb lesz, mikor másodikként a hagyományosat írod, hisz a főbb gondolatok már össze vannak gyűjtve önmagadról, màsrészt a munkaadó is értékelni fogja.
2016. aug. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahol nincs feltüntetve, hogy kérnek hozzá képet,oda nem feltétlen kell.Bár embere (HR-es) válogatja hogy melyik a jobbik eset, na meg hogy milyen típusú munkára jelentkezel.
2016. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fényképest jobban díjazzák, még ha nincs is külön a hirdetésben.

De tudni kell, hogy milyen képet pattintasz oda :)

Láttam én már bikinis, bulis, nyaralós szelfit is 1-2 álláspályázaton...

2016. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!