Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek?...

Mit tegyek szerintetek? Megismertem itt egy srácot.

Figyelt kérdés

Múlt héten beszélgettem itt egy sráccal pár napig,szombaton találkoztunk.Képet nem akart küldeni magáról.

Nagyon aranyos,kedves,romantikus srác de a külseje nagyon nem jó.

1.Annyira sovány mint egy éhező afrikai gyerek,még ilyen sovány embert alig láttam eddig.

2.Nagyon vastag breznyelv szemöldöke van.

3.2 foga kiáll a száján mint egy vámpírnak.

4.Derékig érő haja van.

Próbáltam neki hazudni hogy azért nem akarok vele kapcsolatot kezdeni mert még az exem szeretem stb...De akkor mondta hogy akkor minek találkoztam vele.Ma bevallottam neki hogy a külseje miatt nem kell.És kértem hogy ezeken változtasson de nem akar csak a szemöldökén,azt mondta neki ez mind genetika és nem tud rajtuk változtatni,és hogy fogadjam el így...De hogyan fogadjam ha kicsit sem vonz külsőleg? Meg van sértődve azt mondta öngyilkos lenne stb,én sz*mét vagyok hogy a külsejét nézem stb... És hogy én elcsesztem az életét,és elvettem az önbizalmát... És amúgy minden lány elutasította eddig,és egy roma srác is jött hozzánk az utcán kéregetni,és megkérdezte tőlem hogy barátod e?

Hogyan fogadjam el a srácot? Vagy mit tegyek ha elvettem az önbizalmát? Ő 17/F én 19/L



2016. aug. 8. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan gyenge idegileg, hogy egy találkozó után olyan szerelmes, hogy öngyilkos akar lenni, akkor nagyon nagy teher lenne a nyakadba venni és pátyolgatni. Lehet, hogy kegyetlen leszek, de talán jobb lenne, ha nem válaszolnál neki, békén hagynátok egymást. Néha muszáj egy kicsit önzőnk lenni, és van, hogy ez néha a másik érdekét is szolgálja. 16/l.
2016. aug. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne csinálj semmit. Az ilyen embereken nem lehet segíteni. Lusta a változtatáshoz és a hisztivel akar maga mellett tartani. Valószínűleg minden lányal wzt csinálja akit megismer. Nem te teszed tönkre az életét, hanem saját maga. Nem lesz öngyilkos, csak üres fenyegetés, sőt zsarolás.
2016. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: *önzőnek.

Mellesleg a szemöldökön lehet segíteni kiszedéssel. Tudom, hogy néhány srácnak ez b..zis, de, ha csak a kiálló szálakat szedi ki, és vág belőle valamennyit, annak még csak szedett hatása sincs, és mégsem csubakka.

A fogak pénz kérdése, mert a fogszabályzó nagyon drága.

A soványságon nem tudom hogy lehet segíteni a mértéktelen kajáláson kívül. Talán edzéssel.

2016. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat akkor működik, ha a külső éy a belső kölcsönösen tetszik a két félnek. Ezért sem lesz életre szóló kapcsolat a fiatal korban szövődött szerelmekből, mert itt még belekezdenek olyanokba, amik alapból nem működnének. Te felismerted, higy nem műkódne, kész. Ráadásul rád akarja erőltetni magát. Ne foglalkozz vele, nem veled van a probléma.
2016. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Aha, persze, genetika. A rossz genetikájú emberek is nézhetnek ki ízlésesen, csak tenni kellene érte. Én is azt hittem évekkel ezelőtt, hogy a genetikám miatt vagyok csúnya, aztán rájöttem, hogy a hanyagságom az oka sokkal inkább. Nincs csúnya ember, csak igénytelen.
2016. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal,te nem követelheted tőle,hogy változtasson a külsején.

Milyen jogon mégis?

Öngyilkossággal fenyegetőzes.

Az ilyen azonnal kuka,és ne vedd magadra,csak hiszti.

2016. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6# Én nem mondtam hogy mindenképp változtasson,csak hogy ha akar tőlem valamit.

Köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!