Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú tud gitározni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezzel lehet csajozni? :D

2016. aug. 9. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Számomra ez semleges :))
2016. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon bejön. De ez nyílván nem ekég hozzá :D
2016. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 striga ***** válasza:
Tudtommal sok mindenkinek bejön. Ez a duma, hogy "lehet-e ezzel csajozni" megbolondít. Engem személy szerint nem hat meg, ha egy pasi tud gitározni, lehet azért, mert zenesulis voltam és ehhez én már hozzá voltam szokva, ha egy hímnemű gitározott. 19/L :)
2016. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én tudok gitározni, de pont lesz*rják a lányok. :D Igaz, nem miattuk csinálom, hanem maga a zene szeretetéért. :) 20/F
2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, én is azért csak egy kis plusz :D
2016. aug. 9. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. Láttam már számomra nem vonzó férfit gitárral és hát.. nem mozgatta meg a fantáziám így sem. Viszont az exem na az már más tészta! :D Nála ez egy amolyan plusz volt. :)
2016. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem plusz pont ha gitarozik:)

Mindig is gitaros srácok jottek be

de ahogy elottem mondtak ennyi meg nem eleg

15/l

2016. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 éve gitározok, de ahogy a 4-es válaszoló is írta, önmagában nem elég.

Ha meg nem azért játszol rajta, mert szereted magát a zenélést és ez vele a hátsó szándékod, akkor az már rég rossz...

2016. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én fiatalkoromban gitároztam és énekeltem. Együttesben nyomtuk. Akkoriban nem lehetett bárki hivatásos zenész, igen szőrösszívű, államilag kirendelt "vizsgáztatók" bírálták el, hogy ki alkalmas rá, és ki nem. Többnyire azok voltak alkalmasak, akik tudtak jattolni. Mi szegények voltunk, mint a templom egere, valahogy mégis sikerült bejutnunk. A megyeszékhely egyetlen valamirevaló bandájává nőttük ki magunkat. Onnantól kezdve a szombat estéim zenéléssel, az éjszakáim meg keféléssel teltek. Később azért is hagytam abba, mert állandó partnerre vágytam, de így képtelenség volt összehozni.
2016. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

No, meg itt a másik nagy igazság...

Akkoriban az emberek még nézték valamibe az élő hangszeres zenélést és elismert volt ha tudtál a hangszerrel bánni. Teljesen más idők jártak.

Nem volt mindenféle ostoba tucc-tucc gépcsörömpölés mint manapság meg okostelefon, facebook stb...

Sajnos a legtöbb embert ez már úgy vonzza mint disznókat a vályú.

Én játszottam egy laza blues zenekarban. Lírai - pörgős zenéket egyaránt elnyomtunk ilyen céges partykon. Emlékszem 1x egy fellépésünkön senkit nem érdekelt, hogy Santanát vagy Gary Moore-t játszottunk élőbe, közönségünk abszolút nem volt.

Aztán mikor befejeztük, bejött egy több mázsás fickó a dj kütyüjével és egyből a tucctucc-ra megmarhult mindenki.

Szomorú, de igaz. Ilyen buta világot élünk...

2016. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!