Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van rá hogy valaki át menjen fizika és matekból pótvizsgán?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak várja a sült galambot a szájába, és nem tesz érte semmit, akkor semmi esélye. Sok esetben az is segít, ha látják rajtad a tanárok, hogy valamit azért konyítasz hozzá, meg igyekszel, és máris több eséllyel indulsz.
2016. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélye.
2016. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a matekról tudok nyilatkozni, 2x is pótvizsgáztam középben. Alapvetően az a céljuk nekik is, hogy átmenjél, nem szoktak megfingatós kérdéseket feltenni. De azért olvass át mindent, amit tanultatok, akkor nem lesz gáz, nyugi.
2016. aug. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Matek pótvizsgám nekem is volt egyszer, plusz kémia. Matekból jártam tanárhoz, csak egy pár órát vettem tőle, nagyon jól tanított, hamar át tudtam venni tőle az anyagot. Abból a tanárból, aki év közben a suliban tanított, ötöt is adtam volna érte.

Kémiából meg sokat olvastam.

Nálam mondjuk inkább lelki eredetű okok meg a tanár ellenszenve volt a bukás kiváltója. Kis gyakorlással meg egy jó tanárral röhögve mentem át a pótvizsgán.

2016. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Azt elfelejtettem odaírni, hogy nálam is lelki eredetű volt a bukás. De a tanárnőm egy aranyszívű ember volt, jól kijöttünk, fájt is neki, hogy meg kellett buktatnia. A nulla teljesítményre nem lehet kettest adni, úgyhogy jogosnak éreztem, hogy megbuktatott. De abban a lelkiállapotban, ami akkor uralkodott el rajtam, nem voltam képes tanulni, szinte mindenből kettes voltam...
2016. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösz all, nm rólam van szó:)
2016. aug. 10. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
2016. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!