Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire fordítanátok okosan?

Mire fordítanátok okosan?

Figyelt kérdés
Ha váratlanul kapnátok 350 ezer Ft-ot csak úgy, akkor milyen értelmes képzésre, befektetésre, vásárlásra, vagy más témára fordítanátok, mit kezdenétek vele?

2016. aug. 10. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

kocsi, vagy félreraknám lakásra.

de ahogy magamat ismerem elszórnám sajnos :/

2016. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Visszautalnám, valszeg duplán küldték a fizetésem. Ha mégsem, menne a többi pénz mellé a kis dobozba. Képzésre kevés, befektetésre pláne kevés, vásárlás, hát nem tudom, ház kivételével megvan mindenem (talán egy jobb fényképezőgépet vennék, de már 1 hónapja nézegetem őket, de úgy vagyok vele, hogy végülis minek, ha van egy működőképes....) Talán kipótólnám és elutaznék távolkeletre...
2016. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én elraknám, hagy kamatozzon a többi mellett a bankban
2016. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Hm, pont elég repülőjegyre :)
2016. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én elraknám, hagy kamatozzon a többi mellett a bankban"

Ilyen banki kamatok mellett? Ne viccelj. 10 millióra egy év alatt kapok 100.000 forintot, mínusz az adók. Egyáltalán nem éri meg.

Inkább akkor már havi lakástakarék vagy megtakarítási életbiztosítás.

2016. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nappali képzéses egyetemre tervezek menni jövőre, arra raknám félre, hogy ne haljak éhen a képzés alatt. 20/F
2016. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Azzal nem sokat lehet kezdeni.
2016. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Félretenném a tanulmányaimra.
2016. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld kéz és várom a további válaszokat:)
2016. aug. 10. 19:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar van B jogositvanyod, akkor C (teherauto) jogositvany megszerzesere forditanam, es kulfoldon vallalnek munkat, teherauto, vagy busz, vag kamionsoforkent, becsuletesen, minimalis nyelvtudassal is megkeresel tobb mint egymillio forintnak megfelelo eurot, vagy fontot. Ha nem akarsz nem kamionozol, a csaladodhoz minden deltan hazamesz, mert valami aruszallitot vezetsz 6-14 kozott. Ha valami hivatalban dolgozol, akkor is tartast ad, hogy barmikor otthagyhatod, ez olyan vegzettseg, amit a vilagon azonnal elismernek. Moknek is jol johet!
2016. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!