Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ittas/bedrogozott állopatba...

Az ittas/bedrogozott állopatban lévő énünk mit tükröz?

Figyelt kérdés
Van egy konkrét példám is. Ismerek egy srácot (17 éves) és baráti társaságban valami drogot vettek be (ecstacy jellegū, de a pontos nevét nem tudom), ami elvileg növeli a szexuális vágyakat. Ennek a hatására, a fiú megcsókolta a legjobb barátját, az ott lévõ lányok elõtt. Tehát a kérdésem az lenne, hogy ilyen állapotban mi alapján cselekszik az ember? Lehetséges, hogy a fiú titokban tényleg érez valamit a legjobb barátja iránt, vagy ez csak a drog hatása volt és semmi köze a valódi érzésekhez? (Most együtt van az egyik barátnõmmel, aki elvileg szemtanúja volt a helyzetnek, habár nem tudom, hogy emlékszik-e rá.)
2016. aug. 11. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha tényleg mély a barátság köztük, akkor mindenképp érez iránta valamit. :D


Egyszer egyik ismerősöm vett be vmi ilyesmit, és neki akkor mindegy volt mi van ott, ami lyuk volt, azt dugta.

2016. aug. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az alkoholtól elálmosodok, szóval rajtam max. ennyit vesznek észre, és én sem érzek ennél többet.


Mesélek egy esetet. Céges csapatépítőn történt, egyik kollégám már jó korán alaposan a pohár fenekére nézett, szóval nem volt józan. Engem összekevert egy másik kolléganőnkkel, aki nem tudott eljönni, és még csak nem is hasonlítunk annyira, hogy összekeverhetők legyünk, józanul soha nem kever össze minket.


Drogost nem ismerek.

2016. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!