Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek, hová mennéte...

Ha megtehetnétek, hová mennétek legszívesebben, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Mivel sok ember egy helyen éli le az életét,mit csinálnátok,szívesebben a mostani munkátok,életetek helyet pl?

2016. aug. 11. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok a mostani életemmel, talán előre mennék az időben 5 évet, mert akkora tervezem megvalósítani a célomat, munkaügyben. Amúgy ha lenne egy normális barátnőm, akkor semmi panaszom nem lenne az életben.
2016. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Florida, 2-3 hónap is elég lenne.
2016. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A munka megfelel, mert nem dolgozok. Talán a szomszédba költözné. Akkor itthon, nekem, sokkal kevesebbet kéne takarítani.
2016. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én ha tehetném egyik országból a másikba,h minél többet tudjak arról ,ahol élünk,az emberekről,kultúra stb.
2016. aug. 11. 15:21
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Megdöglenék.
2016. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Titusztitusz ***** válasza:
Elmennék a világ túlsó felére egy lakatlan trópusi szigetre,ahol embert soha sem látnék...Meg un."társadalmat"...Vinnék magammal egy könyvtárnyi könyvet,és csak olvasnék egész nap,ülnék meg sétálgatnék a tengerparton,és testedzéssel, nyugodt szemlélődéssel,filozofálgatással tölteném a napjaimat...Hm-hm...
2016. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Norvégia, Moszkva, Finnország, Skócia mindegy, csak ne legyenek ilyen brutál nyarak mint itthon. Legendás író, nyomozó vagy ilyesmi :D
2016. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oda, ahol vadon élnek a papagájok. Nagyon szeretem őket, nagyon szeretném látni a természetben hogy élnek.
2016. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat írtok:) 7-es te lehetsz a következő Calambo vagy Kojak:D
2016. aug. 11. 15:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Mint ha példának okáért megnyerném a lottót? Egy évig csak utaznék,elsőként Japánba, aztán mindenfelé ahol még nem jártam. Aztán saját vállalkozást indítanék, képregényeket adnék ki, nem csak itthon, hanem külföldön is, magyar tehetségek pályázhatnának rá.


Gondolom vennék egy nagyobb lakást vagy házat, de nem túlzottan nagyot, csak normálisat, hogy a vendégeknek is legyen elég hely.

Vennék ingatlanukat, és kiadnám őket, lehet hogy külföldön is.

2016. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!