Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 170 cm felett hordasz magassar...

170 cm felett hordasz magassarkút?

Figyelt kérdés
175 vagyok és minden cipő ami tetszik 10 cmes és nagyon furán érzem magam benne mint egy torony.

2016. aug. 12. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
170 vagyok, nem hordok.
2016. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én 173 cm vagyok és alkalmakra vagy ha szoknyát veszek akkor kivétel nélkül magassarkút húzok a lábamra. Szerencsére a barátom úgy is magasabb nálam, mert különben lehet hogy zavarna. Bár ha a médiát nézed ott még az sem akadály és magabiztosan pózolnak a kamerák előtt a náluk alapjában alacsonyabb párjuk mellett. Szóval szerintem ne érezd magad kellemetlenül ilyenkor, inkább örülj, hogy nem a magasságod miatt kell magassarkút húznod, és hódíts a hosszúnak tetsző lábakkal!
2016. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem hordok.18/F
2016. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, eddig alkalmanként viseltem, de szeretném a későbbiekben rendszeresen. A testemnek jó tartást, nekem meg önbizalmat ad, szerintem nem kell félni tőle (csak meg kell tanulni benne járni!). Egyébként nekem is magasabb (20 centivel) a barátom.


19/L

2016. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak hordj bátran magassarkút, legfeljebb törpe tűsarkút, hogy menni is tudj benne. A feleségem is sokat hordott ilyent, sőt csak ilyent és nyáron is csak harisnya nélkül természetesen. A férfiak nagyon kedvelik ezt a látványt és Te is nőnek érzed magad igazából.


45/F

2016. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!