Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmi kedvem a szalagtűzőtánch...

Semmi kedvem a szalagtűzőtánchoz. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ebben az évben ballagok, és mint máshol, itt is kötelező táncot tanulni, szeptembertől kezdődnek a próbák. Viszont annyira nincs kedvem az egészhez. Hétköznap az ezer óra után pont táncikálni nincs energiám, valamint az osztályközösség is csapnivaló, abszolút nem tudom jókedvben eltölteni az időt. Valószínű sokat ki fogok hagyni.

Nektek mik a tapasztalatitok, vagy hogy gondoltok vissza erre? Volt hogy nem mentetek el?


2016. aug. 12. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én nem mentem el, mi asszem táncolni se táncoltunk...


23F

2016. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt kedvem a szalagavatóhoz. Volt aki méregdrága ruhában páváskodott, két személy egyáltalán nem vett részt az egészen. Volt egy közös tánc meg egy párostánc.

Nálunk otthon kb az volt, hogy ha anyám azt mondta a feketére h fehér, akkor az nehezen vagy sehogysem lett fekete, rámerőszakolta h elmenjek a közös táncra (nem akartam òrák után én se táncikàlni meg gondoltam erre a szrra minek pénzt kiadni) a párosra nem (ott volt mégtöbb pénz- és időbeni ráfordítás).

Szal nekem ez nem volt vmi nagy cucc az életemben

2016. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszik, hogy ez mindenki álma...
2016. aug. 12. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Eleinte részt vettem a próbákon, be is fizettem, majd miután rájöttem, hogy egyik zene sem tetszik, amire táncolunk, ráadásul a tánc is egy nagy kaka, inkább ott hagytam őket. Egyébként sehol sem kötelező, nem erőltethetik rád. A táncot természetesen megnéztem, elmentem a szalagtűzőre, de mindenki azt mondta, hogy a miénk nem tetszett neki csak.
2016. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És milyen indokkal léptél ki? Vagy megmondtad ezt szebb szavakkal?
2016. aug. 12. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:

Én se akarnék táncolni, de muszáj :(

Nagyon szar az osztályközösségünk, klikkekre van szakadva az osztály és mindenki veszekszik mindenkivel. Szóval már csak emiatt se akarnék benne lenni.

Az osztályfőnök viszont azt akarja, hogy mindenben mi legyünk a legjobbak, ezért közölte, hogy nincs olyan, hogy valaki nem táncol, mindenkinek muszáj. Mindig ezt csinálja amúgy, ha pl. kupakot gyűjtenek az iskolában, vagy beteg gyerekeknek gyűjtenek csokit, mindig megmondja, hogy mindenkinek hozni kell legalább ennyi db kupakot, meg fejenként legalább egy tábla csokit, aki meg ezeket nem teljesiti, azzal dogát irat egy olyan anyagból, amit otthonra adott fel házinak megtanulni és egyedül a felét se vagyunk képesek felfogni...mindig mindenben a mi osztályunknak kell a legjobbnak lenni, szóval ezalól a szalagtűző sem kivétel. Már 10. félévkor erről beszélt velünk, hogy mit akarunk majd táncolni meg milyen ruhát veszünk fel, 11.-ben szeptember közepén már jött a tánctanár és egész évben, minden héten volt tánc.

Ráadásul most 11.-ben még inkább elfajultak a veszekedések, pl. a lányok egyik fele ilyen ruhát akar, a másik fele olyat. Volt, hogy bejött a szabó és hozott pár ruhát, kiválasztottunk egyet, amire mindenki rábólintott, hogy jajj ez nagyon cukiii, ezt vegyük fel szalatűzőn!! Örültem, hogy végre legalább ebben egyetértés született, erre 2 nap múlva pár lány elkezdett veszekedni, hogy jajj nekik az a ruha még se tetszik...

Meg mindig pont olyanok pofáznak, hogy semmi se jó nekik, akik nagyivből szarnak az egészre. Pl. van egy másik lány, aki anyiszor jött be egész évben táncra, hogy két kezem sok lenne megszámolni, de ő félévkor kitalálta, hogy nem tetszik ez a tánc, amit már fél éve gyakorolunk. És pár idióta ment utána és elkezdtek veszekedni azon, hogy ja amúgy mikor lett ez eldöntve, hogy ezt táncoljuk, mert ők nem emlékeznek, hogy megbeszéltük volna, csak mikor jött a tánctanár, egyből ezt kezdtük el gyakorolni..

Szóval teljes káosz van és a hátam közepére se hiányzik ez az egész felhajtás, de már le lettek rólam is véve a méretek a ruhához, meg egész évben fizettem a tánctanárt is, ha most úgy döntenék, hogy mégse megyek el, kidobnék az ablakon több ezer ft-ot..De amúgy ha tudtam volna, hogy ez lesz, akkor inkább még év elején közöltem volna, hogy nem akarok benne részt venni. Bocsi a szófosásért, de muszáj volt kiirnom magamból ezeket, mert megőrülök lassan xD

2016. aug. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hatos, üdv a világomban. :D Engem az vigasztal, hogy októberben lemegy a mizéria, azaz 2 hónapig kell kibírni. Már én se mondhatom le, szóval elmegyek ha olyan kedvem lesz és épp nincs más fontosabb, de egyébként nem. Nekem az is jó ha beállítanak hátra és ellépkedek ott, úgyis mindenki a saját gyerekét nézi, meg millióan leszünk a nagy ruhákban a színpadon..
2016. aug. 12. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Emberek, van olyan hogy valaki nem táncol...

Ezt nem kényszerítheti rátok senki, jogilag meg pláne nem. Most képzeljétek el vannak középiskolások, akiknek kajára alig telik, hogy telne már táncruhára például...

Nekem nem volt kedvem táncolni, nem is tettem. Megmondtam szépen az osztályfőnöknek, hogy nem. 18 évesen legyen annyi bennetek, hogyha valamit nem akartok, akkor nemet mondatok rá, persze hiszti nélkül.

2016. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Én sem táncolok, mindenki táncol az osztályból de én lejelentkeztem már az elejétől, abszolút rühellek táncolni és nincs is olyan lány (vagy egyáltalán személy) az osztályban akivel szívesen táncolnék. Én szimplán megmondtam az ofőnek hogy nincs kedvem, ennyi. Húzta a száját de igazából magasról tettem rá, most meg már velem példálózik, hogy én milyen korrekt voltam hogy az elején kiléptem, nem úgy mint a fiúk fele, akik elvállalták és csesznek bemenni a próbákra és most miattuk a fél csoport le van maradva, tehát ennyit erről... De én szalagavatóra sem fogok elmenni, annyira szánalmasnak tartom ezt a magamutogatást meg képmutatást amit ott csinálnak, öltönyt én is varrattam de csak azért hogy legyen egy ha kell valamikor később. Idősebb haverjaim is miután megkapták a szalagavatón azt a fos 4x4 centis szalagos izét, ami inkább egy gitárpengetőre hasonlít, ott hordták a dzsekijükön meg a pólójukon nagy büszkén hónapokig, hogy fúhú ők kijárták a gimnáziumot, nem semmi :D Én a helyedben lemondanám, felesleges elvállalni ha nem élveznéd, ne hagyd már hogy mindent ráderőltessenek, 18 éves vagy, állj a sarkadra.
2016. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kötelezhetnek a táncra, ha nem akarod, ne táncolj.

Én sem táncoltam és a banketten sem vettem részt. A szalagtűző után átöltöztem és leléptem egy rockkoncertre :D

Később láttam a képeket, ahogy ott páváskodnak a méregdrága hajukkal-sminkjükkel és fenékig kivágott ruháikkal, egész este erről volt szó, hogy kinek milyen drága ruhája volt. Nagyon jól tettem, hogy lemondtam az élményről :D

2016. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!