Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami Témaötlet? (Bővebben lent)

Valami Témaötlet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már egy hete beszélgetek valakivel üzenet formájában . Távol lakik ezért még sajnos nem találtunk még időpontot a találkozásra(félreértés ne essen ez egy igazi személy igazi profillal). De most valamiért nincsen témánk amiről beszélgessünk és ez engem eléggé zavar és őt is. Valami jó ötlet arra hogy miről beszéljünk? Normális válaszokat szeretnék Köszönöm a segítséget!

2016. aug. 12. 22:55
 1/3 anonim válasza:
Zene, filmek, sorozatok, könyvek, sport, olimpia, hobbik. Csinálhattok olyat, hogy kérdezgettel egymástól dolgokat, amik érdekelnek titeket, vagy meséljetek magatokról, a múltatokról, terveitekről stb.
2016. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játszatok felelsz vagy merszet! Persze azért nem az agyonszivatós kategóriában, csak ez kicsit feldobná a beszélgetést. Mondjuk, ha valamelyikőtök a merszet választja, akkor csatolnia kell egy képet, hogy tényleg megcsinálta.
2016. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egymásról beszélgessetek. Én is ezt csinálom haverommal.

Elmondom neki mi történt velem, leírom hogy történt és mit éreztem, stb. Kibeszélünk másokat, ilyenek.

2016. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!