Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van a tornadressznek?

Mi értelme van a tornadressznek?

Figyelt kérdés

Unokahugom eppen panaszkodott, hogy mennyire szegyenlos benne. Feltortek a regi emlekek, hogy en is mennyire utaltam, takargattam magam, a bugyi kilogott, a cicim atlatszott, felrecsuszott es ki volt a puncim... eleve mindig szorongtam a tesi oratol, erre meg ratett egyet a dressz. Miert kell? Sokszor 9 eves kislanyok manapsag mar menstrualnak, no a melluk, szorosodnek, ekkor alakul ki a szegyenerzet. Gatlasosak lesznek, szegyenlosek, szoronganak.

Az iskolai dresszt ruhellem a mai napig. Undorito, ertelmetlen.

A balettos dresszt buszken viseltem. Az szep volt, sokkal jobb, praktikusabb szabasu, jo anyagu. Nem ez az iskolai borzalom.


2016. aug. 13. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általános elsőben(talán másodikban is) nekünk is kellett. Fú, de utáltam. Én is értelmetlennek tartom.Minek? És pont ilyen korban(még) nagyon szégyenlősek a kislányok és aki olyan, később a lelkivilágára is hatással van.Én is ezen a véleményen vagyok. Mert azt még megértem, hogy egyen póló, vagy fehér póló,hogy ne legyen össze-visszaság, mondjuk ezt is feleslegesnek tartom. Miért nem jó egy kényelmes melegítő(rossz idő esetén), ha meg bent vannak egy sima póló/sportcipő/ rövidgatya esetleg fekete leggings kombó? Nem tök mindegy? A lényeg, mozogjanak.
2016. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azok a szabvány iskolai dresszek tényleg semmire sem jók. Én például (Angliában vásárolt) félcombig érő egyberészes fitnesz dreszben tesizek ami teljesen megfelelő. Nem látszik át és nem lóg ki semmi és sportosan csinosnak érzem magam benne.
2017. ápr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én azért veszem fel alulra és azt az értelmét látom, hogy tudom, hogy akárhogy mozgok, akármekkorát ugrok, vagy éppen a földön kúszom, sosem fog benne kilátszani semmim aminek nem kell. Biztos van jobb és rosszabb minőségű dressz, és az is biztos, hogy önmagában nem valószínű hogy felvenném (talán a nagy melegben maximum), de erre az egy dologra mindenesetre nekem tökéletes.
2017. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!