Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy felteszek...

Miért van az, hogy felteszek egy kérdést és ahelyett, hogy segítenének azt írják oda, hogy kamu az egy kamu kérdés és ne szórakozzak?

Figyelt kérdés

Felteszek egy teljesen normális kérdést itt Gyakorikérdéseken, erre meg elkezdenek velem szórakozni, hogy kamu kérdéseket teszek fel, stb. :-( Pedig teljesen komoly kérdéseket teszek fel, amikre normálisa válaszokat várok. :S


Miért szeretnek mások szórakozni az olyanokkal, akik normális kérdésre normális választ akarnak? :'-(



2016. aug. 14. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tényleg sok olyan kérdés van, amiről kiderül, hogy nincs valóságalapja, csak valaki unalomból tette fel. Emiatt ha egy kérdés kicsit is furcsa, már mindenki azt gondolja, hogy ez is csak kamu. Vagy egyszerűen az emberek szeretnek kötekedni, sok ilyet láttam már ezen az oldalon. Válaszolni nem akarnak normálisan, csak belekötnek mindenbe, amibe csak lehet.
2016. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Mégis milyen kérdéseket teszel fel? Mutass egyet.

Egyébként a legtöbb kérdésnél tényleg rögtön látni, hogy kamu az egész. Valahogy annyira hihetetlen vagy értelmetlen maga a kérdés, hogy az igaz nem lehet. Mutass egy olyan kérdést amire azt mondták kamu..és elmondom, hogy miért gondolják annak (ha akarod azt is leírom, hogy én igaznak vagy kamunak gondolom)

2016. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet erre a kérdésre válaszolni az előzmények ismerete nélkül?
2016. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is feltettem egy kérdést, amire azt mondták hogy kamu.
2016. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami kicsit is eltér a sablon és ezerszer ismételt kérdések közül arra mondják hogy kamu.Meg arra,mikor szerencsétlen kérdező nem tud rendesen fogalmazni és körülírni a dolgokat,és ezt értelmezik rosszul kidolgozott hazugságnak.
2016. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!