Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha interneten ráírok valakire,...

Ha interneten ráírok valakire, mert ismerkedni szeretnék, akkor mivel indítsak?

Figyelt kérdés

Egy "Szia, szimpatikusnak tűnsz, van kedved ismerkedni?" típusú mondat megteszi?

16/l



2016. aug. 14. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 14. 15:07
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja és a kérdés fontosabbik része lemaradt: ti fiúk hogy szoktatok reagálni, vagy mit gondoltok olyankor, ha vki így rátok ír?

Ehhez légyszi kort is írjatok, csak kíváncsiságból kérem!

2016. aug. 14. 15:09
 4/11 anonim válasza:
Nekem nem lenne vele bajom, lehet kicsit megszeppennék, meg picit fura lenne, de nem lenne probléma.
2016. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Visszaírnék, hogy "Szia, te is nekem, persze."
2016. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát hogy reagálok.. Vissza írok neki valamit és azt gondolom hogy ismerkedni akar :D
2016. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszi:)

És nem néznétek kicsit rbancnak az ilyen lányt, aki így akar ismerkedni? Még nem csináltam ilyet, de nem sok kedvem van így lejáratni magam, nem szeretném, hkgy ez legyen rómam az első benyomàs. De tudom, hogy többen így ismerkednek, és rohattul nem tudok már ezen a világon kiigazodni, ki mit gondol, stb, szal érdemes megpróbálni?

2016. aug. 14. 15:46
 8/11 anonim válasza:
Igen érdemes megpróbálni.. Ha ki akarod próbálni rám írhatsz :D
2016. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de az is jó, ha ezt kérdezed: Szervusz rókakoma, szereted a sajtot? :-D
2016. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Főleg neten szoktam ismerkedni, így nekem ez nem meglepő.

Inkább az szokott fura lenni és nehezen reagálom le, amikor valaki rámír így és aztán "megkukul", nem dob be semmi témát, úgy kell kihúzni belőle minden választ és olyan érzésem van hogy nekem kell teperni, holott ő akart ismerkedni... Na ezt nagyon nem szeretem.

2016. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!