Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gimiben valaki nem jár...

Ha gimiben valaki nem jár részeges bulikra, és iszik, az miért maradi/prűd, mikor hogyha az ellenkezőjét csinálná, utcalány lenne (szép szóval)?

Figyelt kérdés
Vagy ebben az életkorban mindegy, csak cikizzenek valakit amiatt amit csinál?
2016. aug. 14. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van sapka-nincs sapka. Sok az ostoba ember, és azok mindig találnak valamit,amibe beleköthetnek. Én soha nem jártam bulizni, csajozni, meg ivászatokra gimnazista koromban, meg is kaptam a magamét. Megvontam a vállam...szabad országban élünk, senkinek nem kötelező jóba lenni velem. Akinek így nem tetszek, az magasról le van sajnálva.

Előbb-utóbb majd abbahagyják.

2016. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így van, csak hát megdöbbentő, hogy valaki ez alapján ítél meg másokat.
2016. aug. 14. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell figyelembe venni.. mit érdekel engem egy ilyen ember véleménye vagy megítélése?


Ha túlzásba viszi, akkor a jövője és az egészsége bánja.


Én ha 2-3 havonta egyszer elmentem egy osztályban szervezett házibulira, vagy születésnapra. Jeles alkalmakkor elfogadható de nem minden héten vagy hetente kétszer.

2016. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a „birkanyáj-effektus”-hoz tartozik.
2016. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem iszok, cigizek, drogozok...és más "egészséges" dolgokat sem csinálok. Persze az osztályban ez egy elég lúzer dolognak számít, hogy facebookon nem terjednek rólam "négykézláb mászós, világomat nem tudom videók". E miatt érthető módon nem tartozom az osztály magjához, de sikerült megtalálnom az én szemléletemhez hasonló barátokat.

Ez van, ha már kettővel több IQ-d van mint a többinek, akkor már lúzer vagy.

2016. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!