Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarok ennyire szociopat...

Miért akarok ennyire szociopata emberekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam az új DC filmet a suicide squad-ot amiben ugye benne van Joker, és rohadtul bejött..

Már régebben is gondolkoztam azon, hogy pszichológus vagy pszichiáter legyek, egy olyan helyen ahol megvan, hogy kik az én betegeim (mint Harley Quinn-nek is..) tehát nem magánrendelőben...

De mostanában egyre úgy érzem, hogy ilyen "Joker" alakokkal akarok foglalkozni...


(Attól hogy a nevem Tibii_ még lány vagyok, ez az oldal egy haveromé.)



2016. aug. 15. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert szereted, ha megaláznak. Erősen szubmisszív vagy.


(Amúgy ez egy anonim oldal, nyugodtan bevallhatod, hogy búza vagy, nincs abban semmi) :D

2016. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg lány vagyok :D
2016. aug. 15. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti csak nem Jared Leto jött be? Én hetero vagyok, de elismerem, elég jóképű meg jól néz ki, főleg hosszú hajjal, meg szakállal.


De, először kéne tudni hány éves vagy? Abba ugye belegondolsz, hogy nagyon balul is elsülhet ez az egész?

2016. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

EMBEREK! Mondom hogy lány vagyok! Neem... Jared Leto Jokerként sokkal jobban bejön mint Jaredlént...

Tudom de ahj olyan jó lenne abban a filmben élni.

2016. aug. 15. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
az meg a másik, hogy a pszichiáter nem jöhet össze a betegével, sőt...
2016. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szociopata emberekkel akarsz foglalkozni, hanem egy részükkel, mert a médiában jót láttál róluk. Mindig van ilyen a médiában, mert ez eladható. Azt látod, hogy milyen érdekes és szórakoztató karakterek a szociopaták, mert így írták meg a karaktereiket. A valóságban nem ilyenekkel fogsz találkozni, ha ezzel kapcsolatos pályára mész.
2016. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen kedves utolsó lehet igazad van, viszont gondolom vannak hasonló alakok is mint Joker.

De igazából mindegy mert ha ilyen orvos leszek minden félét fogok kapni, és szívesen fogom kezelni őket.

2016. aug. 15. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha találkoznál eggyel élőben, bőgve futnál el előle, mert kicsinálná az idegrendszered... Az élet nem hálivúd, kislány.
2017. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!