Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A huszonéves korosztály nem...

A huszonéves korosztály nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok, csak saját környezetemben ezt tapasztalom. 25 éves vagyok, 2 éve fejeztem be az egyetemet, azóta dolgozom. A barátaim, és ismerőseim között (hasonló korosztály), nagyon kevesen vagyunk így ezzel. A többség még mindig az egyetemen van, elkezdett egy mestert vagy még az alapszakot nyúzza, esetleg a diploma megszerzése után beiratkozott egy tanfolyamra. Van aki hazaköltözött, és azóta is keresi a tökéletes munkahelyet, vagy munkahelyről munkahelyre szállr, mert egyik se felel meg neki. Nagyon sokan még egy percet sem dolgoztak életükben, a gyakorlatot leszámítva (már akinek volt).

Tényleg ez az általános a huszonévesek között?


2016. aug. 16. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálják, mindig azt mondták a tanáraim, hogy addig tanuljunk ameddig lehet.
2016. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én 21 vagyok és a környezetemben a velem egykorúak 90%-a dolgozik. Persze a legtöbben csak diákmunkát, de egy páran teljes állasban (köztük én is). Szóval én nem látom általánosnak huszonévesek között a "munkakerülést".
2016. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kritikaként írtam, amit írtam, főleg, hogy sok barátomat is érinti a téma, ráadásul én úgy gondolom, mindenki azt csinál az életével, amit akar, és akinek lehetősége van rá, élvezze csak ki a fiatalságát! Egyszerűen kíváncsi vagyok ez mennyire általános a huszonévesek között.
2016. aug. 16. 22:26
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyeneknek fogalmuk sincs, mit akarnak csinálni, és így húzzák az időt.
2016. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt látom. Ebben az országban az emberek ugy akarnak híres gazdag lenni 1000000-ra felhasznált youtube témákból akarnak megélni.
2016. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!