Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeptemberben Dylan O'Brien...

Szeptemberben Dylan O'Brien itt forgat. Hol tudnek vele talalkozni, hol lehet vele osszefutni vagy hol lehet ezt tudni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Rákerestem ki ez, de még így sem tudom ki ez...
2016. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy itt forgat meg mit? Én nem hallottam róla.
2016. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Budapesten és Londonban fog forgatni szeptembertől. Pesten nem tudom hol, nem ott élek, nem vagyok ott jártas.. Ennyi az össz, amit tudok.. :/ Meg az, hogy sorozat lesz, szóval talán az sem kizárt, hogy nem egyszer lesz itt... Ha esetleg több évad lesz, a helyszín pedig ugyanez a két város, akkor könnyen meglehet...

Én is szeretnék vele találkozni mellesleg. *-*

2016. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát, gondolom a gresham palotában fog megszállni, mint szinte minden külföldi színész és énekes. vagy jelentkezz castingra statisztának, és akkor talán közelebb kerülhetsz hozzá
2016. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2016. aug. 22. 17:48
 6/13 anonim válasza:
33%
most is ott van😁 en mar talalkoztam vele a hosok teren *.* (budapesten lakom)
2016. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

6-os válaszoló. Nemááááár...... szerencsés vagy de nagyon. És lett vele képed vagy csak távolról láttad? ...Én is akarok vele találkozni.

De amúgy én is azt tanácsolom (legalábbis első gondolatom nekem is ez volt) hogy statisztaként lehetne próbálkozni.

2016. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Statisztakent? Hol lehetne jelentkezni a filmre?
2016. szept. 25. 12:09
 9/13 anonim válasza:
az American Assassint fogják itt forgatni, vagyis egy részét csak
2016. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki azt írta találkozott vele az hazudott, mert még itt sincs. Majd ebben a hónapban fog érkezni.
2016. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!