Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha összeomlana...

Mit tennétek, ha összeomlana a civilizáció?

Figyelt kérdés
Valami történne, mega gazdasági világválság, amiben minden ország csődbe menne, vagy elterjedne egy halálos vírus, vagy valami hasonló. Nem lenne rendőrség, kórházak, áram, a pénz nem érne semmit, az utcákon anarchia tombolna, tiszta walking dead, csak zombik nélkül.

2016. aug. 21. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiköltöznék valami lakatlan szigetre, ami senkit se érdekel, és remélném, hogy nem jön oda senki rajtam kívül. (Esetleg 1-2 embert, akiben megbízom, magammal vinnék.)
2016. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eljönne végre az én időm, én lennék az új kor Mad Mex-e.. míg el nem kapom a halálos vírust.. mert biztosra tudom, hogy nem én lennék az egyetlen immunis rá.
2016. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Megragadnám az alkalmat, itthagynám a panelt és kiköltöznék valahová egy tanyára gazdálkodni. Nagyon mást nem is tudok elképzelni mert a városban előbb-utóbb elfogy a kaja.
2016. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnék egy normális társasághoz csatlakozni, hátha sikerülne együtt átvészelnünk a dolgot. Ha pedig ez nem sikerül, akkor vadászó, gyűjtögető módban tengetném a hétköznapjaimat.


Viszont mivel egy balfax vagyok, valószínű, hogy már az első hónapot sem élném túl. :D

2016. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert egy csapásra is megtörténhet ( puccs- háború-gazdasági embargó) és fokozatosan is . Egy darabig a vidék élhetőbb lenne , mert a városokba nem vinnének élelmet és ha nincs pénz mozgás akkor a vizet gázt is elzárják . De télen még az sem , mindenki menekülne és polgárháború történne minden eszközt bevetésével .
2016. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából az anarchia ilyen esetben rövid ideig tartana, mivel az ember alapvetően társas lény, úgyis újjászervezné a társadalmát, csak max. alacsonyabb fejlettségi fokon.


Valaki említette a Mad Maxet, végülis ott is megjelenik ez, pl. a 3. részben a Tina Turner által irányított városban is teljesen újjászerveződött egy közösség. De még a 2. részben is falkák és bandák vannak, csak Max a magának való igazából. :D A többi ember közösségben van.

2016. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohannék a boltba és sok száraz kutya és macskakaját vennék. Aztán bezárkoznék otthon.
2016. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban örülnék ha kitörne a Walking Dead. :D

Na jó a kérdésedre is válaszolva, először is átmennék nagyapámhoz, aki vadász, összepakolnánk a fegyvereket, lőszert, késeket, túlélőfelszerelést, sátrat, konzervet, stb aztán beülnénk a terepjáróba megkeresnénk a szeretteinket, barátainkat, ha nincs kocsijuk szereznénk nekik aztán így együtt felmennénk a hegyekbe, vagy valami erdős vidékre, ahol nincsenek emberek... letáboroznánk, vadásznánk, esetleg ültetnénk valami növényeket, vagy ha van valami hegyi patak vagy tó akkor halásznánk is, emellett állandóan állítanánk legalább 2 őrszemet és ha felfedezné valaki a táborunkat, akkor tábort bontanánk és új helyet keresnénk, vagy megölnénk az illetőt.

2016. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!