Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt judosok?

Vannak itt judosok?

Figyelt kérdés

Szerintetek keso 20 evesen elkezdeni?

L :)



2016. aug. 22. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A Judo egy elképesztő sport. Egy évig csináltam majd az egyesület megszűnése miatt váltottam sportot (amit azóta nem bántam meg mondjuk).

Személyes véleményem hogy az alapok megtanulásával utcán az egyik legeffektívebb önvédelem, ugyanis átlagos támadót pillanat alatt lehet váll-dobni olyan távolságból hogy nem tud ütni-rugni és mikor a földön van marad időd elfutni.

Amúgy harcművészetet sose késő elkezdeni. Én is sokat rágódtam ezen a témán hogy elkéstem ilyenekkel 16 évesen, mert mások addigra már fekete övesek voltak. De ha úgy fogod fel hogy visszafelé nem fejlődhetsz, és minden edzéssel csak fejlesztheted magad máris vonzóbb a téma. A judo pedig olyan hogy ahoz még hatalmas hajlékonyság sem kell.

Én azt mondom hogy messze nem késő, és mindenféleképp megéri.

2016. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)
2016. aug. 22. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

én több évig csináltam,narancsöves lettem de évek óta nem csinálom már.

már késsel tanultam meg harcolni nomeg a szavaimmal:D


EZT A SPORTOT SOHA nem késő elkezdeni,nagyon hasznos,önvédelemre tökéletes,egyszerűen elfelejtetlen,az izmok örökké emlékeznek majd azokra a mozdulatokra amiket gyakoroltál.

mivel angyobb darab voltam így a versenyek rémálomszerűek voltak :DDD

Már csak ha kipróbálod sokat érsz majd vele

2016. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nem késő, én 36 évesen kezdtem.
2016. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálunk van egy csomó felnőtt, de nagy versenyző nem leszel
2016. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Fúúú hallod mán én vok a nagy judos naon jó kezd el cica te leszel a judo olimpia hun: [link]

majd koccanunk, vágod?

2016. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miazistentolvastam az előbb??? :)
2016. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is ezen gondolkodtam :)
2016. szept. 17. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!