Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány/nő a...

Létezik olyan lány/nő a világon, aki gyönyörű szép, viszonylag művelt, megértő másokkal szemben, inteligens, szereti a természetet, megvan mindenről a véleménye, de nem ítél el semmit, valamint tiszteli a kultúrát és az embereket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 7 miliárd ember él a földön. Ha annak csak a fele is nő akkor is meglepődnék ha pont ilyen ne lenne.

És most reklám:

2016. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen létezik. A mesékben!
2016. aug. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg csak a képzeletedben van...
2016. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Erősen kétlem, hogy ez így egyben meglenne :D Ha egyszer volt is, már rég tönkretette a társadalom.


Régen szép voltam - a csodás volt kapcsolatom tönkretett (majd leszek még szép)


Viszonylag művelt - művelt vagyok


Megértő másokkal szemben - az voltam, mostmár csak a szeretteim gondja érdekel, a többieké nem... őket sem az enyém, akkor én miért törjem magam :D


Intelligens - 130 feletti IQ-val szerintem az vagyok


Szereti a természetet - imádom, ha tehetném akkor tanyára költöztem volna, így is igyekszem közel lenni a természethez


Megvan mindenről a véleménye - megvan, de az esetek 50%ban megtartom magamnak


Nem ítél el semmit - de, elég sok mindent elítélek, főként az emberi hülyeséget, az állatkínzást és a felesleges hisztit


Tiszteli a kultúrát - ha nem is tisztelem, alkalmazkodom és nem szólok meg másokat a kulturális különbség miatt, sőt még lehet élvezném is, attól függ hol.


Tiszteli az embereket - bizonyosakat mindenképpen, a maradék nem tud érdekelni, és nem is tisztelem őket. Nálam a tiszteletet ki kell érdemelni.

2016. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
+ az apjának még sörözője is van!
2016. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítél el semmit, azt mire érted? Az ugye, nem baj, ha az ISIS-t elítéli?


Tudok egy ilyesmi lányról, bár pl. a szépség relatív, ez a lány kb. átlagosnak számít a közízlés szerint, de számomra gyönyörű. Próbálkozom is kezdeményezni nála, hátha lesz belőle valami.

2016. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Van ilyen nő. De kis hazánkban pont nincs belőle. Vagy ha van, akkor már úgyis van párja.
2016. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Pont olyan tulajdonságokat soroltál fel, amiket a társadalom nagy része gyűlöl, és ki nem állhat. Az okát a mai napig nem tudom.
2016. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig pont, hogy az ellenkező tulajdonságú személyeket van jogalapja utálni az embereknek. Sosem értettem miért a gonoszoknak van bajuk a jó emberekkel.
2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4@ te egy igazi mesefigura vagy! Sőt,inkább mesehős.
2016. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!