Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne-e közönség olyan Youtube...

Lenne-e közönség olyan Youtube csatornára, amin csak filozófálások, és vélemény kinyilvánítások lennének?

Figyelt kérdés
Barátaimmal tervezünk egy ilyen youtube csatornát, de nem tudjuk, megéri-e elindítani. Nem nagyon láttam ilyeneket, amik csak ezzel foglalkoznának, ezért gondolkoztunk ezen. Van már egy pár téma, de nem tudjuk, hogy ezeket a kb. fél órás videókat néznék-e.

2016. aug. 22. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Próbáljátok meg, szerintem van rá esély. Kitartás kell hozzá, tudjátok ti is, hogy nem 2 nap alatt fog jönni az első 1000 feliratkozó. Arra figyeljetek, hogy 10 embernek is ugyan olyan lelkesedéssel csináljátok meg a videókat mintha sokan lennének :) És ha jók vagytok úgyis megjön a siker.
2016. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. :)
2016. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha alpári stílusban, akkor trolloknak biztos tetszene, lehet én is benéznék trollkodni.
2016. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Megnézném.
2016. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet filozofálni alpári stílusban? Akkor az nem filozofálás, hanem részeg emberek vitatkozása a semmiről. ha már fél órás videókat készítenétek, akkor az tényleg olyan minőségű is legyen, tartalmazzon megfelelő filozófiai gondolatokat is.


Amúgy nagyon fontos a megfelelő téma. Azt mondod van egy pár, de mégis jó lenne tudni hogy mi. Pl. a vallási témák alapból hanyagolhatók, mert egyrészt ha tényleg megtörténtek ezek az események, akkor tények, és nincs mit filozofálni róla. Ha meg nem, akkor alapból fölösleges olyanról filozofálni, ami meg sem történt. Tehát én tudományos, vagy társadalmi témákat tudok elképzelni filozofálgatással kapcsolatban.

2016. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátaim inkább lemondtak erről, mert cikinek találják így töbször átgondolva :\
2016. aug. 22. 16:03
 7/17 anonim ***** válasza:
#5 alpári stílushoz nem kell részegnek lenni, elég ha csak minden második szava a b+
2016. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Firedoom ***** válasza:
En kivancsi lennek ra, bar ez fuggne a tematol es a megvalositastol
2016. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet filozofálni alpári stílusban?"


Hallgass meg néhány Apu azért iszik mert te sírsz videót, és megtudod. Nagyon jó gondolataik vannak, de néha nagyon alpári stílusban beszélnek.


Ha vannak jó témáitok, akkor kezdjétek el, aztán meglátjátok, lesz-e rá közönség.

2016. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Komolyan, aki megnézné, hogy pár senki hogy vélekedik a világról, az minden filmet látott már?


Egy baráti társaság beszélget. Miért kell nekik a közönség? Ha ilyet akarok látni, nézem a Jóbarátokat.


Olyan színvonaltalan lett a világ.

2016. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!