Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha nadrágban megyek évnyitóra?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Utálom a szoknyát, mert hülyén áll.Az gáz, ha nadrágban megyek évnyitóra? Lehet menni, mert megengedik meg minden...csak aznapra kb. 31 fokot mondanak.:o

2016. aug. 22. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Én is nagyon utálom a szoknyát, de azt a fél órát csak kibírjuk. Vigyél magaddal egy nacit, amit majd az ünnepség után fel tudsz venni! Így a kényelmet nem áldozod fel az eleganciáért.:)
2016. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jajj csak annyira rosszul áll a lábaimon:o És az a baj hogy sajnos nem csak fél óra lesz,mert az ünnepség után bent kell maradnunk kn.két órát megbeszélni mindent>.<
2016. aug. 23. 00:04
 3/11 A kérdező kommentje:
*kb.
2016. aug. 23. 00:07
 4/11 anonim válasza:
Vegyel fel rovidgatyat:DDD
2016. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Te tudod, hogy el akarsz-e ajulni a melegben vagy kivetelt teszel es szoknyat viselsz. Szerintem ha 31 fokban hosszu nadragot veszel, paran megneznek majd.
2016. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már vagy 2éve nadrágban megyek, igaz van, amikor az idő pont olyan. Ha meg meleg van, akkor egy cicanadrágot veszek fel, meg valami fehér, vékony, hosszú pulcsit, aminek felhúzom az ujját:)
2016. aug. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy a lábad miben van, nem fogja az elájulásodat befolyásolni.
2016. aug. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is nadrágban tervezek menni, az évzárón is abban voltam. Szerintem az, hogy szoknyában vagy vagy nadrágban nem olyan lényeges dolog. A tömegben nem látszik és ha meleg van, akkor mindenben meleg van, elájulni sem a nadrág miatt fogsz, ha elájulsz. Minket mindig a tűző napra állítanak ki és ott kell állni kb. egy órán keresztül...ráadásul kötelező a matrózblúz, ami hosszú ujjú, zárt nyakú és olyan anyagból van, hogy már kb. 3 perc után izzadsz benne mint valami ló...úgyhogy itt igazából már nem oszt, nem szoroz, hogy mit veszünk fel alulra.
2016. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vegyel a szoknya ala egy nem farmer anyagu rovidnadrágot és máris nem fogod benne olyan furcsán erezni magad ..
2016. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet kapni elegáns rövid nadrágokat, ha annyira nem akarsz szoknyába menni. Bár ha hosszú elegáns nadrágot veszel fel, abba se fogsz megsülni mert elég vékony anyagúak általában. Ha bent kell maradni, vigyél magaddal váltó nadrágot ami jó rövid ha nincs más megoldás. Egyébként majd 4-5 év múlva amikor érettségizel akkor kötelező lesz a szoknya, és lehet addigra meg is szereted.
2016. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!