Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » OwnMcKendry vélemény?

OwnMcKendry vélemény?

Figyelt kérdés

25 éves (igen, nem tűnik annyinak) és még youtubeozik amiből biztos van szép summája, de engem az érdekel, szerintetek nem kéne inkább lassan családalapítással foglalkozzon? (nem beleszólni akarok, imádom a videóit). Elvégre kevesebb mint 5 éven belül 30... lassan ott kéne hagynia a kockulást.

Részemről nekem van még időm, főleg, hogy flash után most ki van rghztatba az xboxom és megtanultam gamet írni, így fel se állok a tv elől, de van életem is. Vajon ő hogy van vele? Még csak nem is egy csúf figura. Nagyon szerethető. 16/L



#YouTube #youtubesok #gameplay videos #gameplayers
2016. aug. 23. 04:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Én bizony még 17-nek sem néztem volna xd

25 évesen az embernek tényleg kezdeni kéne valamit az életével, én itt nem legfőképpen a családalapításra gondolok, hanem valami tanulásfélére. Mert azért naphosszat a gép előtt ülni nem vmi király dolog.

De oké, hogy ez téged foglalkoztat, de az az ő élete, azt kezd vele amit akar. Ha meg össze akarsz jönni vele, akkor hajrá! ;) xd

2016. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj nem azért érdekel, mert akarok tőle valamit, vagy mert unalmas az életem és máséval foglalkozni a hobbim, csak nem szeretem mikor olyan emberek mennek tönkre akiket megkedvelek. :o
2016. aug. 24. 16:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy későn érő típus és még egyszerűen nem áll készen egy ilyen mértékű felelőség vállalására. Sőt, az is lehet hogy van barátnője. Attól, hogy nem mondja a videókban nincs kizárva. Lehet csak óvni akarja és ezért mondja, hogy nincs.

Az meg, hogy nem akarja abbahagyni a "kockulást"...Ott van Pewdiepie, ő is lassan 27 éves és még játszik. Vagy Herby, ő már 30 felett van. Ha élvezik, amit csinàlnak és akár csak egy embernek is örömet okoznak vele akkor már megérte. :)

2016. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert YouTubeozik lehet van mellette élete.Ezek mellett bármire rá érhet.:)
2016. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem nagyon értem miért fogalmazódnak meg benned ilyen kérdések. Mármint attól, hogy valaki 25 éves, még nem kell családalapítással foglalkoznia. Én 20 éves lány vagyok, de szerintem soha az életben nem akarok majd saját családot. Nem mindenki ilyen beállítottságú. És miért kéne "otthagyni a kockulást"? Én sem tudom elképzelni, hogy valaha meg bírnék lenni számítógépes játékok nélkül. Apukám a mai napig játszik néha Call of Duty-val meg hasonlókkal, mert szereti a háborús filmeket, könyveket stb, érdeklik ezek a dolgok. Nem értem miért kéne abbahagyni valamit, amit az illető szeret. Egyáltalán miért akar mindig mindenki mindent jobban tudni? Nem bántásként mondom kedves kérdező, de nem túl kedves dolog más életébe így "belemászni". Mi nézők nem ismerjük Petit, gyakorlatilag fogalmunk sincs a magánéletéről és ez így van jól. Sajnálom, nem akarok bunkó lenni, csak nem értem, hogy miért nem tud végre mindenki a saját dolgával foglalkozni.
2016. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom van barátnője :/ Az egyik minecraftos vidijében még puszit is küldött neki *.*
2017. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyébként van barátnője. :D
2017. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaja,köztudott xD tudod ki az? :D
2017. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
#8 igen van neki és youtubeozik is LorettArt néven
2017. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem, és láttam is képet rolluk, összeillenek nagyon kawaiik *.*
2017. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!