Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted van értelme így...

Szerinted van értelme így folytatni az egyetemet?

Figyelt kérdés
4. félév van szakosodás. Most a 9. jön és még mindig nem szakosodtam. Ezen kívül van még több tárgyam is, amit nem sikerült teljesítenem.
2016. aug. 24. 14:38
1 2
 1/18 Roland G. ***** válasza:
100%
Mindenképpen!
2016. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,erre senki sem tud válaszolni.A suli elvégzése rengeteg dologtól függ.Az oktatóktól,a szerencsédtől,az életkörülményeidtől,attól,hogy hogyan látod a helyzeted.Felismered-e,hogy egyik-másik oktató hülyének néz.stb.
2016. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

ha büfészak, ami után bár diplomás, de amúgy minimálbéres rabszolgamunkás leszel.. nincs.


Ha valami normális szak, ami után normális munka, fizetés. élet is elérhető, akkor van.

2016. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Az egész egyetem egy rakás szar szerintem, rengeteg fiatal pazarolja el ott az értékes időt. Jobban is jártam, hogy nem vettek fel, az általam választott szakmával azonnal felvesznek dolgozni, miután kitanultam.
2016. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Manapság Dunát lehet rekeszteni a diplomásokkal. Ha okos vagy, (hiány)szakmára mész, persze fontos, hogy érdekeljen.
2016. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Na, melyik frusztrált büfészakos pontozott le? :D
2016. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Számomra teljes mértékben haszontalan volt, amit írtál.
2016. aug. 24. 16:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát rendben. De aztán ne sírj, ha nem tudsz elhelyezkedni.
2016. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mintha kicsit irigy lennél azokra, akiket felvettek az egyetemre:)
2016. aug. 24. 16:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Irigy? :D Miért lennék az? Srác, én 2 év múlva már szép pénzeket fogok keresni a szakmámmal, nem érdemes időt pocsékolnom az egyetemre. Persze, először nekem is fájt, hogy nem vettek fel, de mostanra megvilágosodtam. Amúgy is, oda rengeteg felfújt hólyag jár...
2016. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!