Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen irracionális félelmeite...

Milyen irracionális félelmeitek voltak gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Anyának volt, illetve még mindig megvan egy óriási teljesen fehér malacpersely, körülbelül akkora, mint egy fej, én attól féltem nagyon.

Illetve ez a könyv csücsült sokáig a legfelső polcon, ennek a borítójától is féltem, azóta az egyik kedvenc könyvemmé vált :D

[link]

Nektek voltak hasonló félelmeitek?



2016. aug. 26. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig attól féltem, hogy amíg éjszaka alszok, addig anyáék összecsomagolnak és otthagynak egyedül örökre. Így utólag visszagondolva fura...:)
2016. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő hogy kiskorodba féltél attól a borítótól. Van benne potenciál. :D egyébként te még jó vagy. Én egy bizonyos függönytől féltem 6-7éves koromban de nem tudom miért. Szerencsére már kinőttem. :D
2016. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A szobámból nyílik a teraszra egy ajtó, és éjszakára leengedjük a redőnyt. Kiskoromban soha nem mertem egyedül felhúzni, mert féltem, hogy egy oroszlán ül majd az üveg előtt. Hogy miért pont oroszlán, és miért féltem, máig nem tudom. :D

A másik egy (azt hiszem) olasz különleges emberi fejre hasonlító díszített tányér nagymamámék falán. Akárhányszor elmentem hozzájuk, nem mertem ránézni, és ahogy tudtam, kerültem...

2016. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire irracionális, de:

Gyerekként láttam egy földönkívülit a hátsó kertünkben este, azután pár évig nem nagyon mentem hátra vagy egyáltalán este ki a lakásból.

Valószínűleg csak valami betörő volt, de nagyon nem úgy emlékszem rá, hanem a tipikus földönkívüli vonások(vékony, hosszú kezek stb(kb mint a Csillagkapuból az asgardok))

2016. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A régifajta bijlerek piros kijelzője miatt tartottam az egész szerkezettől, meg attól, hogy leesik a falról a vízbe.
2016. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Farkasoktól és ennek kapcsán a szürke tárgyaktól.

Vallási témájú szobroktól.

2016. szept. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha a szüleim valamiért este elmentek otthonról, és 8 körül még nem voltak otthon, meg voltam győződve, hogy autóbalesetük volt és meghaltak.

A szobámnak üveges ajtaja volt és mindig le kellett takarnom az üveget egy pokróccal, nehogy jöjjön a boszorkány(wtf) éjszaka, és benézzen hozzám.

A nagymamám panelban lakik, nála féltem kimenni az erkélye, mert ott laktak a farkasok :D

Ha valamilyen koncert vagy program volt a környéken (kisváros), és a dobolás elhallatszott a házunkig, minden ajtót-ablakot be kellett zárni és el kellett bújni, mert azt hittem, hogy jönnek az indiánok :D

A város szélén a szántóföldes területen sétáltunk egyszer a nagymamámmal és ki voltak rakva azok a veszett rókás plakátok. Utána az erdős helyeken évekig féltem, nehogy jöjjön egy veszett róka, ami ugyanúgy néz ki, mint a plakáton :D

Azt hittem, hogy a kocsink a kanyaroknál kicsit megdől és két keréken megy. Rettegtem, nehogy felboruljunk az élesebb kanyaroknál :D

2017. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tükörtől, hogy megjelenik valami mögöttem.
2019. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kenny-től a South Park-ból miután láttam azt a részt amikor a pokolba kerül, nem néztem sosem azt a műsort gondolom azért mert nem ismertem csak azt láttam amikor felrobban a mellkasa mert sült krumplit ültettek a szíve helyére és az is megijesztett.

Féltem a sötétben is.

2019. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Féltem a 18-as karikától és a sötéttől is.
2019. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!