Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak a tágasabb...

Szerintetek is csak a tágasabb hely miatt ült át hozzám egy csaj a vonaton? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Fiatal férfiemberként a minap egy IC-n utaztam, nekem egy négyes hely egyikére szólt a jegyem, velem szemben már ült egy középkorú hölgy. Ő leszállt, én közben olvasgattam, és azt vettem észre, hogy se szó, se beszéd, átült a helyére egy csajszi. A lány egyébként a másik oldalon ült eredetileg, egy kettes helyen, csak nagy bőröndje volt, ebből gondoltam, hogy jobban el akar férni, és én ültem a legközelebbi négyes helyen. Váratlanul ült oda, meg se kérdezte, hogy lehet-e (ezt annak tudtam be, hogy lehetett kb. 18-20, de nyilván nem tiltottam volna meg neki), se köpni, se nyelni nem tudtam, kommunikálni nyilván nem szeretett volna, mert fülessel ült végig, és a telefonjában matatott. Velem szemben ült le, az ablak mellé, menetiránnyal szemben (amott is így ült, tehát a háttal való utazás nem lehetett indok), a bőröndjét maga mellé húzta. Viszont mivel neki hamarabb sikerült felszállnia, mint nekem, az én helyemre is simán odaülhetett volna már előttem, igaz, akkor háttal kellett volna utaznia. Hogy őszinte legyek, fogalmam se volt, mit mondjak, most akkor pirítsak rá, hogy azért illő megkérdezni, odaülhet-e, vagy kérdezzem meg, mi szél hozta, csak nem sok értelmét láttam. Ilyen esetben ti megpróbálnátok kommunikációt kezdeményezni? Mert egyébként meg mikor a kalauzzal beszéltem, akkor láttam, hogy engem néz, de úgy gondoltam, ha beszélgetni akarna, akkor erre esélyt adna.

2016. aug. 26. 21:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Wow. Milyen szép kis történetet kerekítettél az említésre sem érdemes semmiből:)

Teljesen egyértelmű, hogy nem fülessel ült volna, ha akart volna valamit.

2016. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha beszélgetni akar, akkor megszólított volna. Aki összeszedi a bátorságát, hogy odamenjen, annak az a legkevesebb, hogy leszólít.

Ő szimplán egy bunkó csaj volt, akinek vagy szóltak, hogy illik megkérdezni szabad-e az ülőhely vagy magától ennyire mafla.

2016. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#1: Oké, csak megerősítést vártam, másrészt kíváncsi lettem volna, hogy mások ilyen helyzetben szóltak-e volna neki stb. Amúgy bocs, hogy raboltam az egyébként nyilvánvalóan igen értékes idődet.
2016. aug. 26. 22:00
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem túl értékes az időm jelenleg, akár fel is köthetném magam. De te is nagyon ráérsz gondolkodni:D
2016. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#2: Sejtettem, viszont annyira váratlanul ért az egész, hogy nem vagyok hozzászokva, mit csináljak ilyenkor. Mert ha odajön valaki, és megkérdezi, hogy odaülhet-e, mert ott jobban elfér, nyilván igent mondok, még segítek is fel- vagy lepakolni a cuccokat annak, aki igényli.
2016. aug. 26. 22:04
 6/25 A kérdező kommentje:
#4: Látom, hogy nem értékes az időd, ha már egy jelentéktelen kérdésre is válaszolsz. Amúgy meg ez egy kérdezős oldal, miért ne tehetnék fel kérdést? Max. válaszolni nem kötelező rá.
2016. aug. 26. 22:07
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

ne komplikálj azt hogy hol ült ablaknál vagy menetiránnyal szemben lényegtelen.

én azért megkérdeztem volna hogy mit nézel de nem igazán érdekelt volna a válasza. bunkón oda üllt volna bunkón megkérdeztem volna :D

az a gond hogy már egyesek csodának tartják azt is ha rájuknéznek és keresik az összefüggést hogy lehetett volna e valami vagy sem.


megjedzem akkor se lett volna ha udvariasan mosolygósan rádköszön és megkérdezi szabad e :)

2016. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#7: Szimplán beszélgetni már senkivel sem lehet? Szóval ha egy öregasszony elkezd velem beszélgetni, akkor az is azért van, mert valamit akar? Amúgy nem szoktam kizárni a lehetőségét annak, hogy akár utazás közben is megismerhessek másokat, teljesen tét nélkül, beszélgettem én már olyan sráccal is, akiről kiderült, hogy földim, én nem hinném, hogy egy csajjal is csak dugási vagy párkapcsolati céllal lehetne beszélgetni. Mondjuk ehhez a másik fél affinitása és némi értelmessége is szükséges.
2016. aug. 26. 22:21
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem értem, hogy miért tartod a csajt illetlennek, mert nem kérdezte meg tőled, hogy leülhet-e egy tőled független székre? Mi közöd ahhoz a székhez? Semmi. A te helyjegyed máshova szólt, a többi ülésre az ül le, aki akar, nem kell téged kérdezgetnie, vajon megengeded-e
2016. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

"én nem hinném, hogy egy csajjal is csak dugási vagy párkapcsolati céllal lehetne beszélgetni"


Ezért kérdezted a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában. Nyilván reméltél valamit a szituációtól, akkor is, ha titkolod.


Egyébként ebbe a szituációba ennyi információ alapján nem érdemes semmit sem beleképzelni. Lehet ott volt a legkevésbé büdös.

2016. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!